Demet Akalın ve Alişan’dan Sürpriz Proje mi Geliyor? Ortilerin Gözleri Yaşlı Paylaştığı Storyleri Olay Oldu!

Aleyna

Haberler

13 Ekim 2021

Demet Akalın ve Alişan’dan Sürpriz Proje mi Geliyor? Ortilerin Gözleri Yaşlı Paylaştığı Storyleri Olay Oldu!

Demet Akalın ve Alişan, uzun yıllar süren küslüklerinin ardından geçtiğimiz yıllarda barışmıştı. Bu barıştan sonra ise ikili bir yıla yakın süre Star TV’de sabah programı yaparak dostluklarını daha da sağlam hale getirdi. Bugün ise Demet Akalın, Alişan’ın yeni projesi için klip çekiminin yapıldığı mekanı ziyaret etti. Alişan’ın yeni şarkısından spoiler veren Demet Akalın, ortisiyle birlikte gözyaşlarını tutamadıklarını ifade etti. Acaba yeni projede Demet Akalın da mı var?

Hep Yanyanalar!

Bildiğiniz gibi Alişan ve ailesi son aylarda kötü günler geçiriyor. Arka arkaya hem kardeşini hem de kuzenini kaybeden ünlü şarkıcı büyük bir yasın içinde. Çocukları ve yeğenleri için dik durmaya çalışan ve hayatını ailesine adayan Alişan, yalnız kaldığı zamanlarda ise soluğu kardeşinin mezarında aşıyor. Sık sık kardeşinin mezarını ziyaret eden Alişan, bazen basın mensuplarıyla karşılaşıyor olsa da acısı kameralara yansıyor.

Tüm bunlara rağmen ailesi için çalışmaya devam eden Alişan, son olarak Star TV’de yakın zaman önce barıştığı yakın arkadaşı Demet Akalın’la birlikte sabah programı yapmıştı. Bir yıla yakın süre hafta içi her gün canlı yayınla ekranlara gelmeye devam eden Alişan ve Demet Akalın’ın reytingleri istedikleri gibi gitmeyince program final yaparak ekranlara veda etti.

Sürpriz Proje mi Geliyor?

Ancak ortilerimiz programdan sonra da sık sık görüşmeye devam etti. Dostluklarını gün geçtikçe daha da arttıran Alişan ve Demet Akalın, son olarak ailecek yemeğe gitmişlerdi. Bugün ise Alişan yeni şarkısının klip çekimlerindeydi, yakın arkadaşı Demet Akalın ise ortisini bir an olsun yalnız bırakmadı.

Çekimler sırasında çok ağladıklarını söyleyen Demet Akalın ve Alişan acaba düet mi yapacak? Yoksa Alişan’ın klibinde Demet Akalın da mı rol alıyor? Bekleyip göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz