Amerika’yı da Karıştırdı! Yasak Elma’nın Espri Makinesi Eda Ece’den Korkutan Paylaşım

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Amerika’yı da Karıştırdı! Yasak Elma’nın Espri Makinesi Eda Ece’den Korkutan Paylaşım

Ünlü oyuncu Eda Ece, uzun süredir hayalini kurduğu tatile Amerika Birleşik Devletleri’nde devam ediyor. Gider gitmez hayranlarını fotoğrafa ve espriye boğan ünlü oyuncu, son paylaşımıyla korkuttu.

Eda Ece

Eda Ece, fenomen dizi “Yasak Elma”nın yoğun çekim takvimine pandemi de eklenince, tatil yapmaya ve dinlenmeye hasret kaldığını söylüyordu. Gerçekten de, “Yasak Elma”nın espri makinesi olan Yıldız karakterine hayat veren oyuncu, gerçek hayatında da bir o kadar mutlu ve neşeli biri olarak biliniyordu. Ne var ki, pandemi nedeniyle daha da yoğunlaşan çekimler sırasında bir de Covid-19’a yakalanınca, dayanacak gücü bulmakta zorlanmaya başladı. Özellikle, sezon finaline doğru her paylaşımından yorgunluk ve bezginlik akıyordu! Dizi biraz erken ara verince Eda Ece’ye de gün doğdu.

Sezon finalinden sonra gönlünce dinlenen başarılı oyuncu, daha sonra “Yasak Elma” ekibindeki kankaları Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Melisa Doğu ve Gülenay Kalkan ile birlikte tekne tatiline çıktı. Güney sahillerinin altını üstüne getiren muhteşem beşli, bu kez de ayrı ayrı tatil yapmaya başladı. Şevval Sam, aylardır hazırladığı karavanı Prenses’le Karadeniz turuna çıkarken, Eda Ece de New York’un yolunu tuttu!

“Allah sağlık versin”

Eda Ece

Sempatikliğin ve enerjinin zirve noktası olan Eda Ece, gider gitmez ABD’de de coştu. Dünyalar tatlısı bir bebeğe sarılıp poz veren ünlü oyuncu, ünlü yapım şirketi Paramount’ın önünde de poz verip komik bir fotoğraf paylaştı.

Ama son paylaşımı diğerleri gibi komik değildi! “Travelling in the time of coronavirus” (Koronavirüs günlerinde seyahat) diyen Eda Ece, yemek tabağındaki bir sürü hapı paylaşarak hayranlarını korkuttu. Eda Ece’yi merak eden hayranları, ünlü oyuncuyu yorum yağmuruna tuttu.

Eda Ece story

Umarız, Eda Ece herhangi bir sıkıntı çıkmadan tatiline devam eder ve ABD’nin tadını çıkarmayı başarır. İyi eğlenceler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz