Hande Erçel’in Ablası Gamze Erçel’den İnanması Güç Açıklama: Eşiyle Rolleri Değiştirdi Herkes Çok Şaşırdı

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Hande Erçel’in Ablası Gamze Erçel’den İnanması Güç Açıklama: Eşiyle Rolleri Değiştirdi Herkes Çok Şaşırdı

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Hande Erçel’in kardeşi Gamze Erçel’den bugün inanılması çok zor bir açıklama geldi. Instagram hesabından yaptığı bir paylaşıma göre ünlü internet fenomeni öyle bir yorum yazdı ki, okuyanlar gözlerine inanamadı. İşte Gamze Erçel’in Instagram paylaşımı!

Fenomen Abla

gamze erçel

Her gün sosyal medyadan görmeye alışkın olduğumuz ve hatta görmediğimiz zaman “Bir sorun mu var acaba?” dediğimiz isimlerden birisi de Gamze Erçel. Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu olan ve son günlerde popülerlikte zirvelerde olan Hande Erçel’in ablası yani. Gamze Erçel için aslında usta bir Instagram kullanıcısı diyebiliriz. Bu nedenle de kendisi internet fenomenliği konusundaki unvanının haklı taşıyıcısı elbette.

Duy da İnan

blank

Genellikle fotoğraf çekimleri konusunda eşi Caner Yıldırım’dan yardım alan Gamze Erçel bugün Instagram hesabından gören herkesi şaşıırtan bir story paylaştı. Paylaşımını “Bugün de ben Caner’i çekiyorum” yazan Erçel’in takipçileri ise gördükleri karşısında gözlerine inanamadılar. Peki acaba aslında gerçek böyle olabilir mi? Bakalım!

Caner Yıldırım’a Ait Yeni Fotoğraflar Aranıyor!

Gamze Erçel’in bu paylaşımının hemen ardından bu durum merak konusu olunca tabi, hemen Caner Yıldırım’ın sosyal medya hesabını kontrol ettik. Ve maalesef Caner Yıldırım’a ait çekilmiş yeni tek bir fotoğrafla karşılaşamadık. Aslında bir gün öncesinden bir fotoğrafı var Caner Yıldırım’ın. Hem de spor yaparken. Ama bilin bakalım hemen yan tarafında kimler var fotoğrafta? Tabii ki…

Meğer Fotoğrafçı Değilmiş!

Peki sürekli Gamze Erçel’in fotoğraflarını bize ulaştıran Caner Yıldırım’ın asıl mesleği nedir? Profesyonel fotoğrafçılık yaptığını düşündüğümüz Caner Yıldırım’ın asıl mesleği ürün tasarımcılığıymış. Bazı firma ve şirketlerde görev yapan Yıldırım’ın aynı zamanda iç tasarımcı olarak çalıştığı da biliniyor. Ancak muhtemelen bu işlerin hiçbirisine zaman ayıramıyordur artık. Zira ciddi anlamda Gamze Erçel’in profesyonel fotoğrafçılığını yapıyor kendisi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz