Sonunda Ortaya Çıktı! Acun Ilıcalı’nın Genç Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya Bakın Ne Yaptı?

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Sonunda Ortaya Çıktı! Acun Ilıcalı’nın Genç Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya Bakın Ne Yaptı?

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, uzun bir süredir Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşıyor. Neredeyse hiç birlikte görüntülenmeyen ikili, bir doğum günü kutlamasında yakayı ele verdi.

Ayça Çağla Altunkaya Acun Ilıcalı

TV8 ve Exxen’in sahibi Acun Ilıcalı, kariyerindeki başarılar kadar özel hayatıyla da gündemi meşgul eden bir isim oldu. Uğruna yıllar süren evliliğini bitirdiği Şeyma Subaşı ile yaşadığı aşkla magazin gündemini yıllarca meşgul eden Acun Ilıcalı, bu sansasyonel ilişkinin ardından daha sakin bir hayatı seçti. Şeyma Subaşı ile ayrıldıktan birkaç ay sonra Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte görüntülenince ortalık karıştı! Ama bu kez skandallara yer yoktu, Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmiyordu.

Ayça Çağla Altunkaya Acun Ilıcalı

Ama öğrenilebilen tek bilgi bile ortalığı karıştırmaya yetti. Ayça Çağla Altunkaya, sevgilisi Acun Ilıcalı’dan tam 30 yaş küçüktü. Ortaya, Ayça Çağla Altunkaya’nın annesinin hamile olması gibi tuhaf durumlar bile çıktı. Ama ne Acun Ilıcalı’dan ne de Ayça Çağla Altunkaya’dan yapılan eleştirilere bir cevap gelmedi. Birlikte çok mutlu oldukları her hallerinden belli olan ikili, sadece Acun Ilıcalı’nın programlarında birlikte görülüyordu. Ayça Çağla Altunkaya, gizli tuttuğu Instagram profiline Acun Ilıcalı’yla bir fotoğrafını koymakla yetindi. Hala birlikte olup olmadıklarını anlayabileceğimiz tek yer de oydu!

Doğum Günü Kutlaması

Ayça Çağla Altunkaya

Aylardır birlikte görüntülenmeyen ikili, bugün Eylem İpek’in doğum gününü birlikte kutladı. Acun Ilıcalı’nın paylaştığı doğum günü videosunda pastayı getiren kişinin Ayça Çağla Altunkaya olduğu fark edilince sosyal medya ayağa kalktı!

Acun Ilıcalı da Ayça Çağla Altunkaya da oldukça mutlu ve neşeli görünüyor. Biz onları görmesek de, mutlu aşıkların sürekli birlikte vakit geçirdiği de bu video ile ortaya çıkmış oldu. Belli ki, gözlerden uzak yaşanan aşkın keyfi ve mutluluğu bir başka oluyor! Bakalım, bu ikiliyi bir daha ne zaman yan yana görebileceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz