Çukur Oyuncuları Tekrar Bir Arada! Dizinin Efsun’u Damla Sönmez’in Paylaşımı Instagram’ı Salladı

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Çukur Oyuncuları Tekrar Bir Arada! Dizinin Efsun’u Damla Sönmez’in Paylaşımı Instagram’ı Salladı

Ünlü oyuncu Damla Sönmez, fenomen dizi “Çukur”da birlikte oynadığı Ece Yaşar’la bir araya geldi. Buluşmada yaptığı Instagram paylaşımlarıyla çok dikkat çeken oyuncu, sıfır makyajlı paylaşımıyla sosyal medyayı salladı.

Damla Sönmez

Damla Sönmez, daha ilk filmiyle Türkiye’nin en önemli festivallerinden ödüllerle dönecek kadar yetenekli bir oyuncuydu. Oynadığı sinema filmleriyle dünyanın dört bir yanındaki festivalleri gezen ve bazılarından ödülle dönen Damla Sönmez, eşine az rastlanır bir sinema kariyeri elde etti. Ama sinemadaki bu prestijini televizyon dizilerinde sürdürmekte zorluk çekti. Pek çok dizide boy gösterse de, televizyonda “Güllerin Savaşı” hariç popüler bir işte yer alamadı. Ta ki “Çukur”a kadar!

Show TV’nin yer gök yıkan dizisi “Çukur”da Efsun’u oynayan Damla Sönmez, önce kötü bir karakteri canlandırarak seyircinin nefretini kazandı. Ne var ki, son sezonda değişen olay örgüsüyle birlikte dizinin baş kadın karakteri oldu çıktı! Efsun karakterinin her yönünü başarıyla canlandıran Damla Sönmez, nihayet televizyonda da hak ettiği popülerliğe ulaştı. Bugünlerde, sosyal medya Aras Bulut İynemli ve Damla Sönmez’in yeniden birlikte oynaması için yapılan kampanyalarla dolu! Ama Damla Sönmez bu tarz bir proje yerine “Saygı” dizisinin ikinci sezonunda oynamayı seçti.

İkili Bir Araya Geldi

Damla Sönmez

Yoğun dizi çekimlerinden artakalan vaktini arkadaşlarına ve Instagram’a ayıran Damla Sönmez, sosyal medyada da hayli popüler bir isme dönüştü. Her gün onlarca story paylaşan ünlü oyuncu, genelde “özlü sözler” ve komik fotoğraflar paylaşıyor. Ama bugün “Çukur”dan arkadaşlarıyla buluşmanın şerefine, sıfır makyaj fotoğraflarını paylaştı!

“Çukur”da Karaca’yı oynayan Ece Yaşar’la bir araya gelen Damla Sönmez, yaşadığı mutluluğu “Çünkü kızka” notuyla paylaştı. Fotoğraflar, anında on binlerce beğeni aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz