Sezon Finali Yeni Bir Skandalla Bitti! Esra Erol’a Şok Eden Yanıt: “Eşinden boşanmazsa…”

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Sezon Finali Yeni Bir Skandalla Bitti! Esra Erol’a Şok Eden Yanıt: “Eşinden boşanmazsa…”

Sevilen program “Esra Erol’da”, bugün sezon finali yaptı. Son program bir yandan umut dolu anlara sahne olurken, bir yandan da yeni bir kuma skandalını doğurdu!

Esra Erol

ATV’nin çok izlenen programı “Esra Erol’da”, bugün sezon finali yaptı. Aylardır pandemi koşullarında bile hiç fire vermeden ve büyük bir özenle çalışan ekip, alnının akıyla bir sezonu daha geride bıraktı. Kayıpları bulan, aileleri birleştiren, sosyal sorumluluk projeleri ve izleyicilerinin desteğiyle konuklarının derdine derman olan Esra Erol’un yüzünde de büyük bir huzur vardı! Tatil için sevinen “Esra Erol’da” ekibi, bir yandan da birbirinden ayrılmanın hüznünü yaşadı. Hem seyircilere hem de birbirlerine güzel sürprizler hazırlayan program ekibi, izleyicilerin gönlünü bir kez daha kazandı.

Sezon finali ekibin birbirine komik videolar hazırlaması, sezon boyu en çok güldüren program görüntüleri ve izleyicilerden gelen bağışlarla pozitif bir hava içinde sürecek gibi görünüyordu. Ama bu durum çok da uzun sürmedi! Sonuçta, “Esra Erol’da” programından bahsediyoruz, skandal olmadan olur mu?

Kumalığı Kabul Etti

Esra Erol

Malum, “Esra Erol’da” programında aynı adama kaçan kadınlar ve kumalardan geçilmiyor! Zaman zaman hareketli gündem ve pandemiye rağmen Türkiye gündemini bile sallayan kuma skandallarına bir yenisi de sezon finalinde eklendi. Aylardır kızlarını arayan Sevim Hanım ve Turan Bey, çocuklarının izini nihayet Esra Erol sayesinde buldu. Kızları Nursel, evli bir adamın yanına gitmişti! Nursel’in yaptığı açıklamalar, geri dönmesini bekleyen anne ve babasının hayallerini bir kez daha yıktı.

10 aydır evlat hasreti çeken Turan Bey ve Sevim Hanım, kızlarının “Kimseyle görüşmek istemiyorum. Baskı yok, görüşmek istemiyorum, kaç kez görüştüm onlarla. Zamanla görüşürüz. Boşanmazsa da sevgilimle ilişkime devam edeceğim” açıklamasıyla şok yaşadı. Nursel’in sevgilisi Feyzullah’ın “Nikah bakmıyor ona, ben bakıyorum. 3 gün eşimle, 3 gün onunla kalıyorum” sözleri ve Nursel’in bunu kabul etmesi ise sosyal medyaya bomba gibi düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz