“Ananas gibiyim” Diyerek Övünmüştü! Şeyma Subaşı Kendisini Övme Maratonuna Devam Ediyor: “En iyi halim”

Aleyna

Haberler

11 Şubat 2021

“Ananas gibiyim” Diyerek Övünmüştü! Şeyma Subaşı Kendisini Övme Maratonuna Devam Ediyor: “En iyi halim”

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, kendisini bol bol övdüğü fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. “Ananas gibiyim” sözlerine bugün bir yenisini ekledi.

Şeyma Subaşı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sevgilisi olarak hayatımıza giren bir isim. Sahip olduğu şeyleri Acun Ilıcalı’ya borçlu olduğu düşünülen Şeyma Subaşı’nın ilişki bittikten sonra ününü kaybedeceği söyleniyordu. Ama durum öyle olmadı! Şeyma Subaşı, sürekli kendisinden söz ettirmeyi başarıyor.

Şeyma Subaşı Mohammed Al Saloussi

Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, şimdilerde Mısırlı bir yatırımcı olan Mohammed Al Saloussi’yle birlikte. Bir “peri masalı” yaşadığını söyleyerek aşkını ilan eden ve her fırsatta sevgilisinden bahseden Şeyma Subaşı çok mutlu görünüyor.

Şeyma Subaşı

Ama son günlerde ondan sık sık söz etmemiz yaşadığı ilişki yüzünden değil! Şeyma Subaşı, güzel fiziğini sergilediği pozlar ve kendini övdüğü notlar paylaşmayı çok seviyor. Örneğin, geçen gün ananası bile kendisine iltifat etmek için kullandı!

“Ananas gibiyim”

Şeyma Subaşı, birkaç gün önce oldukça havalı göründüğü pozları paylaştı. Ama kendisini ananasa benzeterek kafaları karıştırdı!

Ananas gibiyim.? Dışarıdan güçlü ama içeriden tatlı, tepesinde de bir tacı olan ?” açıklamasıyla kendisini bir kraliçeye benzetmeyi bile başardı! “Herkesi mutlu edemezsin çünkü pizza değilsin” gibi cümlelerle doldurduğu kitabından sonra betimleme yeteneklerini hayli geliştirmiş gibi duruyor! Bugün ise kendisini herhangi bir şeye benzetmeden övmeyi seçti.

“En iyi halim”

Şeyma Subaşı’nın kırmızı bikinisiyle verdiği pozlar güzel fiziğini gözler önüne serdi. Son günlerde spora ek olarak meditasyon da yapan Şeyma Subaşı, sık sık “kendi değerini bilmek”le ilgili story’ler atıyordu. Sonunda bunun için ayrı bir seri de yaptı!

Olabileceğim en iyi halimdeyim..? En sağlıklı, mutlu, yararlı, sevilen, sevgi dolu, tatlı, bilge ve güçlü?” diyen Şeyma Subaşı’na yapılan yorumlar daha çok fiziğiyle ilgiliydi!

Şeyma Subaşı Mohammed Al Saloussi

Ama Şeyma Subaşı’nın sürekli övdüğü ilişkisinin ona ne kadar iyi geldiği belli. “En sevilen ve sevgi dolu halim” diyerek yine bunu vurguluyor ve eski sevgililerine de taş atıyor gibi geldi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz