Arıza Dizisinin Setinde Başka Bir Proje Başladı! Tolga Sarıtaş ve Recai Karagöz’ün Oyununa Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

12 Şubat 2021

Arıza Dizisinin Setinde Başka Bir Proje Başladı! Tolga Sarıtaş ve Recai Karagöz’ün Oyununa Çok Güleceksiniz

Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, başrolünde oynadığı “Arıza” dizisinin setinde bambaşka işlere girişti. Yönetmenle beraber oynadığı “Sarıtaş & Karagöz” oyununa çok güleceksiniz.

Tolga Sarıtaş

Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, ülkenin en başarılı ve popüler oyuncularından biri olarak görülüyor. Üstelik daha 30 yaşında bile değil! Henüz 18 yaşındayken başladığı oyunculuk kariyerinde yeteneği sayesinde çok çabuk yol kat etti.

Tolga Sarıtaş

2013’te fenomen dizi “Muhteşem Yüzyıl”da canlandırdığı Şehzade Cihangir karakteri sayesinde dikkatleri üzerine çeken Tolga Sarıtaş, ardından rol aldığı “Güneşin Kızları” dizisi sayesinde “genç kızların sevgilisi” oldu. Ama o, bu yoldan gitmeyi tercih etmedi ve oyunculuğuyla öne çıktı.

Tolga Sarıtaş

Sevilen dizi “Söz” ile Uluslararası Emmy Ödülleri’nde finale kalan en genç Türk oyuncu oldu. Hatta aynı ödüllerde 2019’da ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ve 2020’de ‘En İyi Erkek Oyuncu’ kategorilerinde final jürisine katıldı.

Tolga Sarıtaş

Şimdi de televizyonlarda tutunmanın giderek zorlaştığı bir dönemde “Arıza” dizisiyle büyük bir başarı yakaladı. Dizilerin başarısı sadece tek bir kişiye ait değil tabii ki! Setten gelen son video da bunu bir kez daha kanıtladı.

“Sarıtaş & Karagöz” Oyunu!

Arıza dizisi oyuncuları

Normalde hırçınlıklar, kavgalar ya da yaşanan aşklarla gündeme gelen dizi setlerinin aksine, “Arıza” seti çok huzurlu. Şimdiye kadar ne “Oyuncu, set ekibine saldırdı” ne de “Sette soğuk rüzgarlar” haberi duyduk. Her zaman sette rahat olduklarını söyleyen oyunculardan gelen tek haber, Yeşim Salkım’ın şarkı söylediği anlardı!

Bugün de “Arıza” setinden bizi sanata boğan başka bir video geldi. Dizinin yönetmeni Recai Karagöz, başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş’la beraber bir “Karagöz ve Hacivat” oyunu sundu!

Ancak bu kez işler biraz farklıydı, bu daha çok “Sarıtaş & Karagöz” oyunuydu. Birbirleriyle set hallerini konuşan Karagöz ve Hacivat’a da pek alışkın değildik zaten!

Tolga Sarıtaş

Şaka bir yana, Tolga Sarıtaş’ın bu genç yaştaki başarısının arkasında böyle iyi ekiplerle bir araya gelme şansı da yatıyor. “Arıza”nın başarısının arkasında da böyle eğlenceli bir set olsa gerek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz