Masumlar Apartmanı’ndaki Rolünü Çok Ciddiye Aldı! Sokakların Temizliği de Artık Ezgi Mola’dan Soruluyor

Aleyna

Haberler

12 Şubat 2021

Masumlar Apartmanı’ndaki Rolünü Çok Ciddiye Aldı! Sokakların Temizliği de Artık Ezgi Mola’dan Soruluyor

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, “Masumlar Apartmanı” dizisinde oynadığı Safiye karakterini fazla ciddiye aldı. Artık sokakların temizliği de Ezgi Mola’dan soruluyor!

Ezgi Mola

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, çok uzun süredir bir televizyon dizisinde rol almıyordu. Röportajlarda da hep “sıra dışı” bir yapımı beklediğini söylüyordu. Sansasyonel dizi “Ufak Tefek Cinayetler” bile ona yeterli gelmediği için teklifi reddetti!

Masumlar Apartmanı

Ekrana yıllar sonra hakikaten sıra dışı olan bir yapımla döndü, “Masumlar Apartmanı”. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından uyarlanan dizi, sevgisiz büyüyen ve çeşitli psikolojik rahatsızlıklara sahip olan kardeşlerin hikayesini anlatıyor.

Ezgi Mola

Takıntıları yüzünden dünyayla bağını koparan ve diken üstünde yaşayan Derenoğlu ailesinin hikayesi hemen izleyiciyi kendine çekti. Ailenin ablası olan Safiye’yi oynayan Ezgi Mola da olağanüstü performansı sayesinde büyük takdir topladı. Safiye, hastalık derecesinde titiz ve katı bir ahlak anlayışına sahip.

Ezgi Mola, onun saplantılarını da son bölümlerdeki değişimini de ustalıkla yansıtıyor. Ama bu ustalık set dışına taşmış gibi görünüyor!

“Sıra sokaklarda mı?”

Ezgi Mola

Ezgi Mola, gerçek hayatında da son derece temiz ve titiz bir insan. Çocukken bile boyu lavaboya yetişmediği halde bulaşık yıkamaya çalışıyormuş!

Ezgi Mola

Şimdi de köpekleriyle beraber yaşayan Ezgi Mola, sürekli evini temizlediği videolarla karşımıza çıkıyor. Hatta zaman zaman arkadaşlarının evini temizlediği bile oluyor!

Ezgi Mola Merve Dizdar

Ama bu seferki paylaşımı bambaşkaydı. Setten gelen pozdan anladık ki, Ezgi Mola, dizinin set aralarında da sokakları temizliyor galiba! Şaka bir yana, Ezgi Mola’nın süpürgeyle verdiği poz hem komik hem de ürpertici.

Ezgi Mola

Set ekibinin “Eyvah!! Şimdi de sıra sokaklarda mı?” diyerek paylaştığı esprili fotoğraf herkesi çok güldürdü. Eee, Safiye bu, belli olmaz. Nihayet sokağa çıkmaya başlamışken oraları da bir temizlemek istemiş olabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz