“Bana hiçbir şey olmaz” Diyen Gülben Ergen Fikrini Değiştirdi: “Rüzgar esse kırılan bir yüreğim var!”

Dilek Yeğin

Haberler

11 Şubat 2021

“Bana hiçbir şey olmaz” Diyen Gülben Ergen Fikrini Değiştirdi: “Rüzgar esse kırılan bir yüreğim var!”

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen’i “güçlü kadın” kimliği ve ne olursa olsun ayakta kalmayı başarmasıyla tanıyoruz. Ama anlattığına göre durum pek böyle değil!

Gülben Ergen

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, 1990’lı yıllardan beri hayatımızda olan bir isim. Oynadığı diziler ya da sunduğu programlar olsa da daha çok şarkıcı kimliğiyle ön planda oldu. Çok yönlülüğü, kimilerine göre de “doğru ata oynaması”, sayesinde her zaman gündemde kaldı ve başarılı oldu. O da bu durumu, “Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz” sözüyle taçlandırdı!

Gülben Ergen, yıllar sonra, bu çok iddialı cümleyi planlamadığını, bir sinir anında ağzından çıkıverdiğini söyledi. Ünlü şarkıcı, kendisini sorularla bunaltan muhabirlere sinirlendiği için bunu yaptığını belirtti.

Gülben Ergen

Ama o günden beri de arkadaşlarıyla bile dertleşemediğini ekledi. Çünkü herkes ona “Sana bir şey olmaz” diyormuş!

“Güç üzerimde kalkanlaştı”

Gülben Ergen

Gülben Ergen, bu sözü bir totem gibi gördüğünü söyledi. “Her gün aynı saatte alınan antibiyotik gibi. Bu sözü tekrar ettiler ve şahane bir büyü yaptılar, üzerime altın tozlarını saçtılar” dedi ve ekledi: “Bu güç üzerimde kalkanlaşmış gibi!

Ama Gülben Ergen, “Star Wars” esintili “güç kalkanı” öyküsünden de vazgeçmiş gibi görünüyor. Çünkü son verdiği röportajda aslında ne kadar kırılgan bir insan olduğundan bahsetti!

“Sağlı sollu vurdular”

Gülben Ergen

Gülben Ergen, kırılgan biri olup olmadığı sorulunca bakın ne cevap verdi: “Rüzgar esse kırılan bir yüreğim var!”

Gülben Ergen

Beni yıllarca ‘Demir Lady’ diye lanse ettiler” diyen Gülben Ergen, slogan haline gelen “Bana hiçbir şey olmaz” sözünü de hatırlattı. Ünlü şarkıcı, “‘Nasıl olsa ona bir şey olmaz’ diyerek sağlı sollu, bıçaklı, tüfekli, mayın tarlası bombaları ile vurdular da vurdular” diyerek durumu bir hayli abarttı!

Kendisini Elmasa Benzetti

Gülben Ergen

Acı çeken yanının nasır tuttuğunu söyleyen Gülben Ergen, “Ama nefes alabiliyorum ve ışık saçmaya devam ediyorum” dedi. Işık meselesi için de yine hayli iddialı bir benzetme yaptı: “Yıllarca toprağın altında saklanan kömürün, elmasa dönüşmesi gibi.”

Anlaşılan Gülben Ergen’in hayat mücadelesi gibi dillere pelesenk olan cümleler kurma özelliği de hiç bitmeyecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz