Böyle Benzerlik Olmaz! Ezgi Mola’nın Annesi Bile Merve Dizdar’ı Kendi Kızı Zannederek Seyretmiş

Dilek Yeğin

Haberler

11 Şubat 2021

Böyle Benzerlik Olmaz! Ezgi Mola’nın Annesi Bile Merve Dizdar’ı Kendi Kızı Zannederek Seyretmiş

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, yakın arkadaşı İbrahim Selim’in YouTube programına katıldı. Beraber “Alice” müzikalinde oynayan ikili, Ezgi Mola’yla ilgili komik bir anılarını anlattı.

Merve Dizdar

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, son yılların en hızla yükselen oyuncularından biri. Sezonun flaş işlerinden “Masumlar Apartmanı” dizisinde oynadığı Gülben karakteri sayesinde onu tanımayan kalmadı. Dahası, tanınması bu karakteri büyük bir doğallıkla canlandırması sayesinde oldu. Bir oyuncu daha ne ister?

Merve Dizdar

Popülerliği tavan yapınca, Merve Dizdar’ı sık sık dergi ve gazete röportajlarında görür olduk. Ünlü oyuncu, son olarak yakın arkadaşı İbrahim Selim’in YouTube programına konuk oldu. Merve Dizdar, neşeli halleri ve samimiyetiyle programı sürükledi. Dostu ve rol arkadaşı Ezgi Mola’yla olan bir anısı ise stüdyoyu gülmekten kırdı geçirdi.

Böyle Benzerlik Olmaz!

blank

Merve Dizdar ve Ezgi Mola, “Masumlar Apartmanı” dizisinde iki kardeşi oynuyor. Oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra birbirlerine olan benzerlikleri de bu rolleri almalarında etkili oldu. İki oyuncu o kadar çok benziyor ki, onları tanıyanlar bile bazen ikisini birbirine karıştırıyormuş! En çarpıcı karışıklık ise “Alice” müzikali sırasında olmuş.

Alice afişi

Malum, “Masumlar Apartmanı”, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın beraber oynadığı ilk proje değil. İkili daha önce epey ses getiren “Alice” müzikalinde beraber oynamıştı. Ama o oyunda abla-kardeş değillerdi tabii. Yine de birbirlerine çok benzedikleri için Ezgi Mola’nın annesini bile şaşırtmayı başarmışlar!

Merve Dizdar, o oyunda sahneye Ezgi Mola’dan önce çıkıyormuş. Ezgi Mola gelene kadar da çoğu insan onu Ezgi Mola zannediyormuş. Bunu yaşayanlara Ezgi Mola’nın annesi bile dahil! Oyun çıkışı Ezgi Mola’nın annesi Jale Hanım, “Merve’yi kızım diye seyrettim” diye bir itirafta bulunmuş. Arkadaşları ise “Ezgi’nin sesi değişti herhalde” diye düşünmüş!

Diziyle Güçlenen Dostluk

Ezgi Mola Merve Dizdar

Neyse ki bu benzerlik televizyonda o kadar kafa karıştırmıyor. Ama tekrar bir arada oynamaları Ezgi Mola ve Merve Dizdar arasındaki dostluğu güçlendiriyor. İkili her fırsatta birbirlerine övgüler yağdırıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz