Ailecek Dinlemelere Doyamadılar! Demet Akalın ve Okan Kurt Dönüp Dönüp ‘Bi Daha’ Diyor Başka da Bir Şey Demiyor

Aleyna

Haberler

29 Haziran 2021

Ailecek Dinlemelere Doyamadılar! Demet Akalın ve Okan Kurt Dönüp Dönüp ‘Bi Daha’ Diyor Başka da Bir Şey Demiyor

Demet Akalın sonunda beklediğine kavuştu ve hem müziğe hem de sahnelere hızlı bir dönüş yaptı. Pandemi nedeniyle müzik piyasasının çektiği çileyi en çok konuşan, bu konuda en çok veryansın eden Akalın, ‘Bi Daha’ ile özlediği yere yeniden dönüş yaptı. Ama yatıp kalkıp ‘Bi Daha’ diyen Demet ve ailesi acaba durumu biraz fala abartıyor olabilir mi? İşte son story ve yine ‘Bi Daha’!

Yazın Geldiği Demet Akalın’dan Belli Oluyor

Söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait olan ‘Bi Daha Bi Daha’ şarkısı ile hem yaza hem de sahnelere merhaba diyen Demet Akalın’ı tutabilene aşk olsun. Kendisi de durumun farkında olan şarkıcı yine de kendini tutmayıp sosyal medyada Trend Topic hale geliyor adeta. “Baharın geldiği cemre düşmesinden, yazın geldiği de hit fabrikası Demet Akalın’dan belli oluyor” yazısı ile Demet Akalın’ın yine plajlara ve konser alanlarına hazır olduğunu anlıyoruz.

Bi Daha Bi Daha’nın Bitmeyen Reklamı

Satışa çıkmasının ardından yarım saat içerisinde dijital platformda ilk sıraya yerleşen ‘Bi Daha Bi Daha’ şarkısının klibi Said Dağdeviren yönetmenliğinde İstanbul’da çekilirken Demet Akalın da şarkısını sosyal medyada tanıtmaya devam ediyor. Gerçi her ne kadar duymayan kalmasa da eşi Okan Kurt’la birlikte adeta ayaklı reklam modundalar.

Demet Akalın’ın Başarı Story’si

Evde, arabada, sahilde nerede ve kiminle olursa olsun şarkısının reklamını yapmaya devam eden Demet Akalın’ın bu konudaki en büyük yardımcısı da tabii ki eşi Okan Kurt. Arabada giderken radyoda şarkısının çıkmasına haliyle mutlu olan Demet Akalın yol boyu kendisi için bir başarı story’si yapmış. Eşi Okan Kurt ile birlikte son zamanlarda ‘Bi Daha Bi Daha’ dinlemeden duramayan Demet Akalın bu anlarını ve gurunu takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmemiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz