Oktay Kaynarca’nın Başrolde Olduğu EDHO’dan Hayranlara Kötü Haber! Bu Sürpriz Dizi Tutkunlarını Çok Üzecek

Aleyna

ATV

7 Haziran 2021

Oktay Kaynarca’nın Başrolde Olduğu EDHO’dan Hayranlara Kötü Haber! Bu Sürpriz Dizi Tutkunlarını Çok Üzecek

Tam iki sezondur izleyicileri ile birlikte olan ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan kötü haber geldi. Salı akşamlarının fenomen dizisi sezon finaline girmeye hazırlanırken bir oyuncu da hayranlarına veda etmeye hazırlanıyor. İşte önümüzdeki bölümlerde aramızdan ayrılacak olan oyuncu!

6 Sezonluk Başarı

Sezon finaline doğru yürüyen ve tam 6 sezondur reyting konusundaki başarılarını koruyan dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan yeni bir haber var. Yönetmenliğini Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan’ın yürüttüğü dizinin oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Ali Sürmeli, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü gibi güçlü isimler yer alıyor. Türkiye’nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler’in Avrupa’nın en büyüğü olabilme mücadelesini konu alan dizi aksiyonlu sahneleri ve başarılı oyuncu kadrosu sayesinde önemli bir seyirci kitlesine sahip.

Doğan Baba Veda Ediyor

blank

Salı akşamları ATV’nin reyting rekorlarında hep bir numarada olan dizi sezon finaline yaklaşırken Doğan Baba karakterine hayat veren Ali Sürmeli’den yeni bir haber geldi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ali Sürmeli artık hayranlarına veda ediyor. Daha önce de geçtiğimiz yıl pandemi yüzünden diziden bir süreliğine ayrılmak zorunda kalan başarılı oyuncu bu ayrılığın ardından beyin kanaması geçirerek bir kez daha ara vermişti. Ocak ayında sete yeniden dönen Sürmeli’nin artık bu gidişi ise son bir ayrılış olarak görülüyor. Ancak Doğan baba karakterinin diziden nasıl ayrılacağına dair henüz net bir bilgi yok.

Ali Sürmeli ve Kariyeri

blank

Aslen Muşlu olan ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olan Sürmeli bugüne kadar birçok tiyatro oyununda yer aldı. Bunun yanı sıra Kurtuluş, Deli Yürek, Hürrem Sultan, Kurtlar Vadisi Pusu, Çarpışma, Çukur gibi önemli dizilerde de görüyoruz ünlü sanatçıyı. En son Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Doğan Baba rolü ile izleyicilerin beğenisini toplayan Ali Sürmeli’nin eğer devam ederse bundan sonraki projelerini ise hep birlikte göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz