Şakayla Başladı Kavgayla Bitti! Yasin Obuz’dan Bahar Candan’a Ağıza Alınmayacak Sözler: “Sen Kimsin Paçoz!”

Aleyna

Haberler

7 Haziran 2021

Şakayla Başladı Kavgayla Bitti! Yasin Obuz’dan Bahar Candan’a Ağıza Alınmayacak Sözler: “Sen Kimsin Paçoz!”

Bahar Candan’ın “şakayla” başlayan iş teklifi kavgayla bitti! Bildiğiniz gibi TV8’in hayatımıza kazandırdığı bu iki isim bazı zamanlarda sosyal medyada isimlerini duyurmaya devam ediyor. “Bu Benim Stilim” yarışmasından tanıdığımız Bahar Candan ve MasterChef – Survivor tanıdığımız Yasin Obuz… İki ayrı dünyaların insanı olsalar da sosyal medya sayesinde hiç görüşmeden kavga etmeyi başardılar!

Yasin Obuz

Şakayla Başladı Kavgayla Bitti!

Aslında her şey Bahar Candan’ın şu storysi ile başladı; “Çok yalnızım, arkadaşa ihtiyacım var. 5 bin TL maaş, sigorta ve yemek her şeyi vereceğim. Sadece benimle doğru düzgün bir arkadaşlık etmesini istiyorum” Güzelimizin bu storysinden sonra sosyal medyada geyikler yapılmaya başladı. Geyik yapanlardan biri de Survivor ve Masterchef’ten tanıdığımız Yasin Obuz oldu.

Yasin Obuz - Bahar Candan

Bahar Candan’ın iş ilanına “başvuran” Yasin Obuz’un mesajını gören güzelimiz, Yasin Obuz’a “beni takip et” mesajı atıyor. Aynı zamanda da Instagram’dan bu mesajı paylaşmayı da ihmal etmiyor; “Benim arkadaşım diyeceğim insanın yetenekleri; Masterchef olmalı bana yemek pişirebilecek. Survivor olmalı, onu deneyebileceğim fiziksel güç ve dayanıklılık isteyen koşullarda pes edemez, bu beni daha güçlü hissettirir. Kısaca ülkedeki fenomen yarışmalara katılmış olmalı, çevremin ona ilgisi olacak ki benimle devamlı her yere gelebilsin ve tabii ki çok iyi İngilizce bilip konuşmalı.”

Yasin Obuz - Bahar Candan

Ancak Yasin Obuz’dan Bahar Candan’a yanıt gecikmiyor; “Bahar seni 5 bin TL’ye değil 100 bin TL’ye bile yanımda gezdirmem. Benim deliliğim zekiliğimden, seninki aptallığından kaynaklı olduğu için ayrı dünyaların insanlarıyız. Anlayacağın ben şaka yapmıştım ve sen bunu anlamayacak kadar salak olduğun için her yere yaydın. Eee bi de üzerimden prim yapmaya kalkmışsın. Peki şimdi seni benden kim koruyacak? Dua et kadınsın yoksa kafes dövüşü yapardık. Bu hadsizliğini ancak kafes dövüşü paklardı. Sen kimsin sana yemek yapıp korurayım paçoz…”

Yasin Obuz - Bahar Candan

Bahar Candan ise Yasin Obuz’un kendisini kandırdığını iddia etmeye devam etti…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz