Dizide Gerilim Tavan Ama Set Çok Neşeli! Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen “Ailece” Oynadıkları Maçı Paylaştı

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

Dizide Gerilim Tavan Ama Set Çok Neşeli! Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen “Ailece” Oynadıkları Maçı Paylaştı

Ünlü oyuncu Melis Sezen, “Sadakatsiz” setinde eğlenceli videolar çekmeye devam ediyor. Bu kez ailecek katıldıkları turnuvayı paylaştı!

Sadakatsiz

Bu sezonun en sevilen işlerinden biri de “Sadakatsiz” dizisi. BBC yapımı “Doctor Foster” dizisinden uyarlanan “Sadakatsiz”, aldatılan bir kadının intikam serüvenini anlatıyor. Gerçi, dizi ilerledikçe uyarlandığı yapımdan biraz uzaklaştı, Türkiye’ye daha çok yaklaştı!

Sadakatsiz afişi

Bu süreçte de en çok sivrilen isimlerden biri genç oyuncu Melis Sezen oldu. Dizide “öteki kadını” oynayan Melis Sezen, afişe bile dahil oldu! Genç oyuncu, sevilmesi çok zor bir karakteri canlandırsa da, oyunculuğuyla kendini ispat etmeyi başardı. Setin de en büyük neşe kaynaklarından biri oldu!

Dizide Düşman Sette Dost

Melis Sezen

Melis Sezen, dizide düşman olduğu Asya karakterini oynayan Cansu Dere ile sette çok iyi anlaşıyor. İkili sık sık birbirleriyle çektikleri fotoğrafları paylaşıyor. Ama gerçek hayat ve dizi karakteri ayrımı henüz yüklenmemiş bünyelere bu biraz ağır geliyor!

Şaka bir yana, dizideki “düşmanıyla” bile dost olan Melis Sezen, ailesini oynayan oyuncularla bir araya gelince daha da coşuyor. Sık sık setten eğlenceli videolar paylaşan Melis Sezen, bu kez kıran kırana geçen bir futbol maçı paylaştı!

Güçlü Ailesi Turnuvada!

Gözde Seda Altuner Melis Sezen

Setin neşesi Melis Sezen, bu kez annesini oynayan Gözde Seda Altuner ve kardeşini canlandıran Doğan Can Sarıkaya ile futbol oynadı. “Geleneksel Birinci Güçlü Family Turnuvası“, sizi de çok güldürecek!

Anlaşılan o ki, “Sadakatsiz” setinde neşe her daim tavan! Ama dizide olaylar gitgide daha da karışıyor. Hal böyle olunca, bu akşam dizinin sevenlerini oldukça gergin ve sürprizlerle dolu bir bölüm bekliyor. Bu sürprizler iyi mi, kötü mü, henüz bilmiyoruz!

Bakalım, Derin bu öfkeyle neler yapacak, bu akşam “Sadakatsiz”de neler olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz