Aras Bulut İynemli Çukur’dan Bir Türlü Çıkamıyor! Oyuncunun Yeni Projelerine Dair Son Bilgiler

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

Aras Bulut İynemli Çukur’dan Bir Türlü Çıkamıyor! Oyuncunun Yeni Projelerine Dair Son Bilgiler

Show TV’nin efsane dizilerinden olan ve tam 4 sezon boyunca reytinglerini koruyup sevenlerini hayal kırıklığına uğratmayan Çukur dizisi hala konuşulmaya devam ediyor. Öyle ki dizinin oyuncularının bile hala akılları Çukur’da. Bunun en önemli ispatı da Aras Bulut İynemli’nin durumu. İşte yakışıklı oyuncunun Çukur sonrası yeni projelere yaklaşımı!

Yamaç Tatilde

Çukur’un Yamaç’ı olarak izleyicilerin hayranlığını üzerine toplayan Aras Bulut İynemli dizinin final yapmasının ardından kendisini sevgilisi Bige Önal’la birlikte tatile vurdu. Böyle bir tatili çoktan hak eden genç oyuncuların yeni projeleri ise herkesin merak konusu. Çukur dizisinde gösterdiği oyunculuk performansı ve yakışıklılığıyla birçok kişinin beğenisini toplayan Aras Bulut İynemli ise bu konuda oldukça rahat ve sakin görünüyor.

Dizideki Herkes Bir Yerlerde

blank

Çukur’un bitmesine yakın dönemlerde kadrodaki isimlerden yavaş yavaş yeni proje isimleri gelmeye başlamıştı. Cam Tavanlar’ın Cem’ine hayat veren Kubilay Aka Çukur’un Celesun’uydu örneğin. Aynı dönemde Cumali Koçovalı rolüne hayat veren Necip Memili’nin de Kanunsuz Topraklar dizisi ile anlaştığı konuşulanlar arasındaydı. Ama bir tek Aras Bulut İynemli’den ses seda çıkmadı.

Vartolu Kardeş de Sinema Filminde

blank

Çukur’da Vartolu Saadettin rolü ile herkesi kendine hayran bırakan Erkan Kolçak Köstendil ise Soner Caner imzalı Gönül isimli sinema filmi ile bir anlaşma yaptı. Filmde Hazer Ergüçlü ile partner olacak olan Köstendil’in çekimlerinin de yaz aylarında Antalya’da yapılacağı söylenmişti.

Meğer Yamaç Hala Çukur’da

blank

Bir aralar ise Aras Bulut İynemli’nin yine Show TV için çekilecek olan Üç Kuruş dizisin ile görüştüğü konuşuluyordu. Ancak bu konularda kulağı delik olan Birsen Altuntaş’ın haberine göre yakışıklı oyuncu dizinin kadrosunda yer almayı kabul etmemiş. Hatta yine onun söylediğine göre İynemli’nin Çukur belgeseli dışında henüz netleşmis herhangi bir projesi yokmuş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz