İki Aşk Arasında Sıkışan Leyla Seçimini Yapıyor: Senden Emin Olmam Lazım! Cam Tavanlar 5. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

İki Aşk Arasında Sıkışan Leyla Seçimini Yapıyor: Senden Emin Olmam Lazım! Cam Tavanlar 5. Bölüm Fragmanı

Show Tv’nin fenomen dizisi Cam tavanlar dün akşam 4. bölümü ile ekrandaydı. Dizi biter bitmez 5. bölüm fragmanı merakla beklenmeye başladı. Her bölümünde ayrı bir heyecan yaratan Cam Tavanlar’ın 5. bölüm fragmanı yayınlandı.

4. Bölümde Neler Yaşandı?

Asude’yi bugün olduğu yere getirmişken başarısının karşılığını alamayan Leyla, Lujuria ismini verdiği kendi restoranını açmıştı. Bu hamle ile Cem ve Leyla arasında bir savaş başladı. Bu savaş sürüp giderken İskender’in Leyla’ya olan ilgisini farkeden Cem, hem Leyla’ya hem de İskender’e karşı savaşmak zorunda kaldı.

blank

Bir gala yemeği için ortak çalışma kararı alan Asude ve Lujuria’nın CEO’ları Cem ve Leyla, herşeyin mükemmel olması için hazırlıklara başladı. Her zaman olduğu gibi bu hazırlıklar esnasında da atışmaktan geri kalmayan iki CEO, gecenin sonunda başlarına gelen trajik olaydan sonra birbirinin kıymetini anladı.

blank

Birlikte buzhaneye giren Cem ve Leyla, kapı açılmayınca içerde mahsur kaldı. Yalnız kaldıkları bu nadir anı konuşarak geçiren ikili, geçmişten bugüne, içlerinde ne varsa, neye sustularsa hepsini ortaya koydu. Son derece duygusal konuşmlaraın geçtiği sırada Leyla soğuğun etkisiyle birden fenalaştı.

blank

Leyla’yı o halde gören Cem paniğe kapıldı ve onu kurtarmak için var gücüyle çalıştı. Kapıyı açmanın bir yolunu bulamayan Cem sonunda kırarak Leya’yı buzhaneden çıkardı. Diznin özellikle final bölümü izleyicilerin beğenisini topladı.

5. Bölümde Seyrciyi Neler Bekliyor?

Fragmanda Lelya ve Cem’i dans ederken görüyoruz. Bir önceki bölümde buzhanede geçen duygusal konuşmalar ikiliyi çok etkilemiş olacak ki, Leyla sonunda Cem’e inanmak istediğini söylüyor. O sırada İskender olan biteni izliyor. Leyla ve Cem arasındaki romantik dakikalar yine bir tartışmaya dönüşünce, Leyla’ya kollarını açan İskender oluyor. Bakalım Cem ve Leyla sorunların üstesinden gelip yarım kalan aşklarını alevlendirebilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz