Aras Bulut İynemli Hepimizi Set Fotoğrafına Boğdu! İrem Sak’la Olan Fotoğrafına Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

16 Ocak 2021

Aras Bulut İynemli Hepimizi Set Fotoğrafına Boğdu! İrem Sak’la Olan Fotoğrafına Çok Güleceksiniz

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, son günlerde sık sık “Çukur” setinden fotoğraflar paylaşıyor. Bu durum rol arkadaşı İrem Sak’ı canından bezdirmiş gibi görünüyor!

Aras Bulut İynemli

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, fenomen dizi “Çukur”da canlandırdığı Yamaç Koçovalı karakteriyle kariyerinin zirvesine çıktı. 2017’de başlayan dizi bu sene tam 4. sezonunda! Yeni karakterler, ölenler, geri dönenler falan derken heyecanı tam gaz devam ettirmeyi de başarıyor. Aras Bulut İynemli’nin karakteri de yıllardır olayların tam merkezinde duruyor!

Çukur oyuncuları

Ancak dizinin bu sezon sonunda final yapacağı iddiaları var. Oyunculara bu soru sorulduğunda “Yapımcı bilir” deyip işin içinden sıyrılıyorlar. Ancak söylentiler giderek artıyor. Herhalde bu söylentiler Aras Bulut İynemli’yi de üzdü çünkü hiç olmadığı kadar çok set fotoğrafı paylaşıyor. Sanki bir vedaya hazırlanır gibi!

“İlk kez kameraya baktı”

Set ekibiyle sürekli fotoğraflar paylaşmaya başlayan Aras Bulut İynemli’nin kamerasına dün eski bir dost takıldı! Bir dönem “Çukur”da Mahsun karakterini oynayan ünlü oyuncu Berkay Ateş, set ziyaretine geldi.

Berkay Ate story

Çukur evimiz” diyerek eski rol arkadaşlarıyla fotoğraf paylaşan Berkay Ateş, tabii ki Aras Bulut İynemli’den kaçamadı!

blank

Berkay Ateş, “Biz seni kırmadık foto çekildik ama” deyince Aras Bulut İynemli de, “İlk defa birileri kameraya baktı, ne kadar teşekkür etsem az” yanıtını verdi. Belli ki bu fotoğraf terörü süregelen bir şey!

Sıra İrem Sak’ta!

İrem Sak da bu sezon “Çukur”a Seren Erdenet karakteriyle katıldı. Komedi yapımlarındaki rolleriyle tanıdığımız Sak, bu rolüyle izleyicileri ters köşeye yatırdı. Üstelik “Çukur” setinde mizahın dozunun artmasına da katkı sunmuş gibi görünüyor!

Aras Bulut İynemli ve İrem Sak

Aras Bulut İynemli, bu kez İrem Sak’la bir fotoğraf paylaştı. Neşesi gözlerinden okunan Sak için “Sağolsun, o da beni kırmadı, canıgönülden bir fotoğraf çekildik” yazmayı da ihmal etmedi!

İrem Sak story

İrem Sak, fotoğrafı kendi hesabında paylaşarak her zamanki samimiyetiyle cevap verdi: “Canım benim, ilk işimde varsın, sözüm söz!

Bakalım ekranların en “ağır abi” dizilerinden “Çukur”un setinden güldüren pozlar gelmeye devam edecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz