Pınar Altuğ Yine Geçmişin Tozlu Sayfalarına Yolculuk Yaptı! Çocuklar Duymasın’ın 19. Yılını Fotoğraflarla Kutladı

Aleyna

FOX

16 Ocak 2021

Pınar Altuğ Yine Geçmişin Tozlu Sayfalarına Yolculuk Yaptı! Çocuklar Duymasın’ın 19. Yılını Fotoğraflarla Kutladı

Çocuklar Duymasın 7’den 70’e herkesin severek izlediği bir aile dizisi olarak hafızalarımızda yerini koruyor. İlk kez, 2002 yılının 16 Ocak’ında o dönemler izlenen bir kanal olan TGRT’de yayınlanmıştı. Başrollerinde Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın oynadığı dizi 4. sezonunda Star TV’ye geçmişti.

O dönemlerde Duygu ve Emre daha küçük, Haluk ve Meltem bir küs bir barışık. Gönül ve Selami’nin ise bebeği oldu. Olaylar ve komiklikler bu şekilde ilerlerken dizi final yapmıştı.

Çocuklar Duymasın 2010-2012 yılları arasında; Emre ve Duygu’nun üniversite yıllarında olduğu, Haluk ve Meltem’in evliliklerinin biraz daha oturduğu bir dönemi konu alarak ATV’de tekrar yayınlanmaya başlamıştı. Hasrete son vererek yayınlanan dizinin bu dönemdeki bölümleri de bir hayli sevilmişti.

3. kez Fox TV’de, 4. kez ise Kanal D’de yayınlanarak her döneminde bambaşka bir havaya bürünmüştü. Totalde kaç bölüm, kaç sezon sürdüğünü soracak olursanız; 9 sezon, 464 bölüm cevabını verebiliriz. Parça parça da yayınlansa Türk televizyonu için bir hayli uzun!

Çocuklar Duymasın 19. Yaşında!

Çocuklar Duymasın dizisinin Meltem’ine hayat veren Pınar Altuğ, her Perşembe TBT paylaşımlarıyla ve ara ara geçmişten paylaştığı fotoğraflarıyla meşhur. Geçmişin tozlu sayfalarına göz atmayı bir hayli seviyor anlaşılan! Ya da geçmişi özlüyor mu desek?

Pınar Altuğ, bugün Instagram hesabından paylaştığı bir postla bizi 19 sene öncesine götürdü! Ünlü oyuncu, Çocuklar Duymasın dizisinin 19. yılı olması sebebiyle dizinin her döneminden biriktirdiği fotoğrafları paylaştı.

Başarılı oyuncu, fotoğrafın altına “İyi ki doğdun ÇOCUKLAR DUYMASIN ???? 19.yıl #İçindeOlmaktanEnMutluOlduğum #İkinciAilem #ÇokKalabalığızHerkesinFotoğrafınıBulamadım #KameraÖnüVeArkasıHerkesÇokKıymetli #HerkeseBöyleDostluklarNasipOlmaz #HepiniziÇokSeviyorum” sözleriyle birlikte uzun uzun hashtagler yazdı.

Neredeyse her bölümünü ezbere bildiğimiz, tekrarlarını bile defalarca izlediğimiz Çocuklar Duymasın, her zaman göz bebeğimiz. Pınar Altuğ’un bu paylaşımına gelen yorumlar da bu şekilde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz