Aşka Tam Gaz Devam! Barış Murat Yağcı’dan Sevgilisi Nisa Bölükbaşı’na Övgü: “Hem sevgilim hem de peri”

Aleyna

Haberler

16 Ocak 2021

Aşka Tam Gaz Devam! Barış Murat Yağcı’dan Sevgilisi Nisa Bölükbaşı’na Övgü: “Hem sevgilim hem de peri”

“Survivor” ile hayatımıza giren Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, aşklarına tam gaz devam ediyor. Yağcı, “Sihirli Annem” dizisinde oynamaya başlayan sevgilisine övgüler yağdırdı.

barış murat yağcı nisa bölükbaşı

Fenomen yarışma “Survivor” sayesinde hayatlarımıza giren Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, yarışma bittikten sonra da sürekli birlikte görüntülendi. Ancak ikili, aşk yaşadıkları iddialarını her seferinde reddetti. Hatta Barış Murat Yağcı, sürekli “Nisa benim kardeşim” diyordu.

Aylarca herkesten gizleyerek yaşadıkları aşkları ise sosyal medyada ortaya çıktı! Geçtiğimiz kasım ayında gizlice çekilen öpüşme görüntüleri sosyal medyada yayılınca olan oldu.

“İşimizle gündemde olacağız”

barış murat yağcı nisa bölükbaşı

Öpüşme görüntüleri olay yaratınca Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı ortak bir açıklama yayınladı. “Güzel işlerimizi hayata geçirip daha ileri zamanlarda bir açıklama yapmayı istiyorduk” diyen ikili, ilişkiyle gündeme gelmenin ve PR yapmanın kendilerine göre olmadığını söyledi.

Barış Murat Yağcı, yarışma bittikten sonra tüm yeteneklerini sergilemeye başladı. Hem kitap yazacağını hem de şarkı söyleyeceğini açıklayan Yağcı, YouTube kanalı da açtı. Kanalı için sevgilisi Nisa Bölükbaşı’yla videolar çeken Yağcı, ona evlilik teklifi ettiği videoyla gündeme bomba gibi düştü. Ama bunun sadece kurgu olduğu ortaya çıktı. İlişkiyle gündeme gelmeme seçeneği pek de cazip gelmedi anlaşılan!

Nisa Bölükbaşı ise Exxen için yeniden çekilen “Sihirli Annem” dizisinde Venüs Avokado Perisi karakterini oynamaya başladı.

Nisa Bölükbaşı story

Bu şans için çok teşekkür ederim” diyerek yaptığı paylaşımla da bunu herkese duyurdu. Böylece ikili gerçekten de işleriyle gündeme gelmeye başladı! Herhalde öpüşme videosu sosyal medyada yayılmasa ilişkilerini bu aralar açıklamış olurlardı.

“Hem gerçek hem de peri”

Nisa Bölükbaşı

Nisa Bölükbaşı, “Sihirli Annem”in son bölümündeki performansıyla çok beğenildi. Bölükbaşı, övgülere “Bölümün yayınlandığını sizden gördüm. Benim için destekleriniz çok değerli, en çok da beni mutlu ettiği işlerde” diyerek teşekkür etti.

Ama en özel övgü sevgilisi Barış Murat Yağcı’dan geldi! Sevgilisine “Hem sevgilim hem de peri” diyerek iltifat eden Yağcı’nın paylaşımı binlerce beğeni aldı.

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı çiftini pek çok yeni işte göreceğimizden şüphe yok. Birbirlerine her zaman destek olacaklarından da!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz