Selena Gomez İrem Derici’den mi Esinlendi? İrem Derici “Bizde daha fazlası var” Diyerek Meydan Okudu!

Aleyna

Haberler

16 Ocak 2021

Selena Gomez İrem Derici’den mi Esinlendi? İrem Derici “Bizde daha fazlası var” Diyerek Meydan Okudu!

Ünlü şarkıcı İrem Derici’nin “Senin Hastan” klibi, Selena Gomez’in son klibine çok benzetildi. Derici, “Ben yapsam ‘Hemen gidip çökmüşsün’ derlerdi. Bizde daha fazlası var” dedi!

Ünlü şarkıcı İrem Derici, bu kez dobra açıklamalarıyla değil klibiyle gündeme geldi. Dünyaca ünlü şarkıcı Selena Gomez’in son klibi “De Una Vez” yayınlanınca bazı izleyicilerin aklına İrem Derici geldi. Çünkü Gomez’in klibi İrem Derici’nin eski bir klibine çok benziyordu!

“Gizli gizli Türk klibi mi izliyor?”

Selena Gomez

Bir Instagram hesabı, “Selena Gomez’in dün yayınlanan klibinin giriş sahnesini görünce aklıma direkt İrem Derici’nin aylar önce çekilen ‘Senin Hastan’ klibinin girişi geldi” dedi ve ekledi: “Aynı dekorlar, aynı efektler!”

İrem Derici story

Selena gizli gizli Türk klipleri mi izliyor acaba” diyen hesap, “İrem Derici’ye söz hakkı doğmuştur” dedi. İrem Derici de bu söz hakkını her zamanki kadar etkili şekilde kullandı!

“Ben yapsam linç yiyordum”

irem derici fotoğrafı

İrem Derici, Instagram hesabı üzerinden konu hakkında uzun açıklamalar yaptı. “Kasımda çıkan Selena’nın klibi olsaydı ve benim klibim dün çıkmış olsaydı, şu an ben ve yönetmenim her yerde linç yiyorduk” diyen Derici, sitem etti.

Ünlü şarkıcı, “Türk insanı böyle, hemen gidip çökmüşler, sıfır yaratıcılık derlerdi. Ama dünya starı yapınca böyle bir durum yok” dedi.

“Yeni dünya böyle bir yer”

İrem Derici story

Artık YouTube’u açınca Papua Yeni Gine’den de bir klip görüp ilham alınabildiğini söyleyen Derici, “Bu yanlış değil. Jim Jarmusch’un söylediği gibi ‘Nereden aldığın değil nereye götürdüğün önemli” dedi. Sonra da ünlü yönetmenin sözünü paylaştı.

Herkese Meydan Okudu!

İrem Derici

İrem Derici, sözlerini yine iddialı bir şekilde bitirdi. “Milli değerlerinizin kıymetini bilin, birinin saçının ucu kıvrıldığı anda ‘Aaa Beyonce özentisi’ demeyin” diyerek sinirlenen Derici, “Bizde daha fazlası var” diyerek herkese meydan okudu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz