Deniz Akkaya, Yorumlarda Online! Küvet Fotoğrafı Olay Olunca Yorumları Cevapladı: “Yahu bir uzayın şu sayfadan…”

Aleyna

Haberler

16 Ocak 2021

Deniz Akkaya, Yorumlarda Online! Küvet Fotoğrafı Olay Olunca Yorumları Cevapladı: “Yahu bir uzayın şu sayfadan…”

Deniz Akkaya, geçtiğimiz günlerde Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katıldıktan sonra olay yaratan sözleriyle gündemi bir hayli meşgul etmişti. Ünlü manken, SMA hastalığına ilişkin olay sözler söylemişti. Bugün de küvet fotoğrafı ve altına yazdığı yorumlarla olay oldu!

SMA Hastalığı ile Duygu Sömürüsü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın SMA kampanyalarına “Kirli Kampanya” sözünü söylemesinin ardından Deniz Akkaya da bu kampanyaların duygu sömürüsü aracı olduğunu ifade etmişti.

Bu ifadelerine şu sözlerle devam etmişti: “SMA hastalarına kadar pandemi döneminde işsiz kalmış sanatçı var, biraz onlarla ilgilenilsin!”. Deniz Akkaya, bu sözleriyle bir hayli tepki çekmişti.

Mekanın Sahibi Geri Geldi!

Deniz Akkaya, yarattığı bu polemiklerin ardından Instagram’da yapttığı paylaşımlarla konuşulmaya başlandı. “Mekanın sahibi geri geldi???” notuyla paylaştığı fotoğrafı ve cesur görüntüleriyle ilgi çekti.

Küvet Fotoğrafı Çok Konuşulacak!

Dün Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf yine olay oldu. Fotoğrafta Deniz Akkaya, köpük dolu bir küvetin içindeydi. Kafasında da zincir tokalı bir şapka vardı. Deniz Akkaya, bir süredir mayolu fotoğraflar paylaşıyordu ancak küvetteki son nokta oldu!

Ünlü manken, işi dolayısıyla da bedenini sergilemeye bayılıyor anlaşılan! “Keyifteyimdir??” sözleriyle paylaştığı bu fotoğraf yine ilgi gördü. Deniz Akkaya da postun altına gelen yorumlara hücum etti.

Deniz Akkaya, üşenmeden tüm yorumlara cevap verdi. Bu yorumları yapanlar arasında tanıdığı kişiler de vardı, sıradan takipçiler de…

Bazı yorumlar da Deniz Akkaya’nın verdiği cevaplar da bir hayli komikti doğrusu! Deniz Hanım’ın işi yok belli ki, tek tek uğraştığına göre…

Ünlü manken, güzel yorumlardan sonra olumsuz eleştiri içeren bu yoruma biraz sinirlendi! “Yahu bir uzayın şu sayfadan!” sözlerinden sitemkar bir hava alıyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz