Aras Ölümle Burun Buruna! O Güller Yanlış Kişiye Giderse Silahlar Çıkar Demiştim! Akrep 22. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

Aras Ölümle Burun Buruna! O Güller Yanlış Kişiye Giderse Silahlar Çıkar Demiştim! Akrep 22. Bölüm Fragmanı

Star Tv’nin sevilen dizilerinden Akrep, izleyenleri şaşırtmaya devam ediyor. Heyecanın hiç bitmediği dizi, 22. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Akrep, varlıklı bir kadın olan Perihan Emgen’in ve ailesinin hayatının bir anda alt- üst oluşunu konu alıyor. Kızı Berna, Damadı Fikret ve torunları Duru, Şahin ve Ece ile birlikte yaşayan Perihan, bir gün henüz 1 yaşında iken terkettiği kızı Ferda ile karşılaşır. Ferda’nın çabalayarak kurduğu bir kuaför dükkanı varıdr, ancak o daha fazlasının peşindedir. Perihan’ın hem servetine göz koyan hem de terkedişinin intikamını almak isteyen Ferda, Emgen ailesinin hayatını alt-üst eder. Perihan Emgen’in kızı Berna’nın ölümünden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmaz.

21. Bölümde Neler Oldu?

blank

Ferda, Efe’den Ahmet’in onu aldattığını öğrenip otel odasına gitti. Duru ve Ahmet’i otel odasında basan Ferda’nın gözü döndü. Evlilik arifesinde bunların yaşanması, Ferda’nın Ahmet’e olan güvenini sarstı ve ipleri koparmaya karar verdi. Perihan, kanserin son evresinde olduğunu öğrendi. Yapılacak hiçbir şey kalmadığını farkeden Perihan, kendisinden sonra ailesine ve şirkete göz kulak olacak birine ihtiyaç duydu. Hem ailesini canı pahasına koruyacak, hem de Ahmet’i onlardan uzak tutacak tek kişinin Ferda olduğuna karar veren Perihan Emgen, harekete geçti. Aras, Ahmet ve Duru’yo otelde yakalayınca Emgen Malikanesini basarak olay çıkardı ve Can’ın velayetini alacağını söyledi. Perihan başta inanmasa da, Duru olanları yalanlamayınca sert tepki verdi. Öte yandan Aras, Ahmet’i çok kızdıracak bir hamle yaptı ve velayet davasında avukatı olması için Ayşem’e başvurdu. Bu durum ikili arasında beklenmeyen bir yakınlaşmaya zemin hazırladı.

22. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Aras’ın canı tehlikede! Ayşemle yakınlaşmasını yakalayan Ahmet, Aras’ı öldürecek mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz