Ünlü Sunucu Ece Erken ‘Erkek Parası Yemek Neymiş Öğrenelim’ Dedi! Erken’in Yalan ve Eril Habercilik Anlayışına İsyanı

Aleyna

7 Mayıs 2021

Ünlü Sunucu Ece Erken ‘Erkek Parası Yemek Neymiş Öğrenelim’ Dedi! Erken’in Yalan ve Eril Habercilik Anlayışına İsyanı

Ece Erken, sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile haklarında yapılan haber konusunda isyan bayraklarını çekti. Takvim Gazetesi muhabirlerinden Doğan Savaş’ın sunucu hakkındaki haberi kısa sürede tüm basına yayılırken Ece Erken kendisi hakkındaki bu haberi yalanladı. Üstelik yalanlamakla yetinmeyerek Doğan Savaş’ı mahkemeye verdi. Üstüne bakın neler söyledi!!

Ece Erken Çileden Çıktı!

Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun kendisi ile birlikte yaşamak için 9 milyon TL’ye ev aldığı haberi birçok medya kanalında hızla yayılırken Ece Erken’den adeta öfkeden çılgına dönen bir yalanlama haberi geldi. Ünlü sunucu haberin asılsızlığından öte kadın olduğu için bu şekilde haber yapılmasına sinirlenerek muhabire dava açtığını sosyal medyadan paylaştı. Paylaşımlarına ise Doğan Savaş’ın asılsız olduğunu söyledi haberi ile başladı.

Önce Bu Yalan Haberi Okuyun Dedi

blank

Ece Erken kendisi hakkında yazılıp çizilenlere cevap vermeden önce kendisi hakkında yapılan haberi yayınladı. Doğan Savaş’ın haberine göre Şafak Mahmutyazıcıoğlu Ece Erken ve oğlu ile birlikte yaşayacakları ev için kararı Ece Erken’e bırakmış. Ece Erken ise Acarkent Vadi Evlerini beğenmiş. Hatta haberlerin devamında Şafak Bey’in Ece Erken için kesenin ağzını açıp 9 milyon TL’lik ev aldığı da yazılanlar arsında.

Ece Erken’den ‘Zavallısınız’ Çıkışı

blank

Ece Erken habere neden kızdığını ise bu bölümde açıklamaya başlamış. Ünlü sunucu isyanında kadınların kendi ayakları üzerinde durduğunu görmezden gelen zihniyetlere karşı tahammülsüzlüğünü adeta kusmuş. “Zavallısınız… Ama biz kadınlar bu kadar küçük zihniyetlere çalışarak, kendi paramızı kazanarak cevap veririz” diyerek kadınlar için “Erkek parası yer” algısına tepki göstermiş.

Yaşımla da Kendimle de Barışığım Mesajı

blank

Takvim Gazetesi muhabiri Doğan Savaş’ı, kendisi için 42 yaşında olduğunu yazarken de imalı bulan Ece Erken “Bastırarak evet 42 yaşındayım ve 20 yıldan fazladır ayaklarımın üzerindeyim” diyerek kendi evimi kendim alırım yanıtını verdi.

Erkek Parası Yemek Neymiş Öğrenelim!

blank

Akabinde güzel sunucu Doğan Savaş’ı mahkemeye verdiğini açıklayarak kazanacağı tazminatı da güzelce yiyeceğini söylemiş. Kendisi için yapılan “Erkek parası yeme” imasını bu ironiyle cevaplayan Ece Erken’in mahkeme sonucunu ise ilerleyen günlerde göreceğiz.

Benzer Haberler

Neysene 8 Mayıs 2021

Çok merak ediyorum bu kadın geçen sene aylarca kirasını ödemeyip ( güya korona zamanı ıssız kalmış gibi…) Mağduru oynayıp ev sahibini kotulemisti.Simdi 1 yılda ne yapmışda 9 milyonluk ev almış acaba???

Yorum Yaz