“Camdaki Kız Onca Skandala Rağmen Zirveyi Ele Geçiremedi! Reyting Yarışında Birinci Bakın Hangi Dizi Oldu?”

Aleyna

Haberler

7 Mayıs 2021

“Camdaki Kız Onca Skandala Rağmen Zirveyi Ele Geçiremedi! Reyting Yarışında Birinci Bakın Hangi Dizi Oldu?”

Yayın hayatına iddialı bir giriş yapan ve izleyiciler tarafından da takip edilen dizilerden birisi olan Camdaki Kız bu hafta reytinglerde istenen yere yerleşemedi. Geçtiğimiz haftalarda ayrı ayrı birçok skandalla gündeme gelen dizi bu skandallara rağmen bakın birinciliği hangi diziye kaptırdı?

Her Sezon Ayrı Başarı

Bu hafta yine reytinglerde bir numaraya oturarak Camdaki Kız’a beklediğini vermeyen dizi yayın hayatına 2018 yılında başlayan dizilerden birisi. Evet doğru tahmin ettiniz. Bu hafta tam üçüncü sezon 95. bölümle ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova yine bir numaraydı. Camdaki Kız, AB’de birinciliği alırken TOTAL’de yine haftanın birincisi Bir Zamanlar Çukurova oldu. Kurgusundaki birbirine bağlı ve karmaşık denklemlerle izleyicilerini bir şekilde ekrana bağlamayı başaran dizi yeni dizilere rağmen şöhretini korumayı başarıyor.

Camdaki Kız’ı Skandallar da Kurtarmadı

burcu biricik camdaki kız

Dizi sektöründe skandallar dizilerin görünür ve izlenir olmalarında bir şekilde etkili olan faktörler arasında. Camdaki Kız da daha yayına girmeden önceden bu yana reklam çalışmalarına ağırlık veren bir ekiple hareket ediyor. Bunun dışında izleyicilerin sosyal medya üzerinden diziye yönelik yorum ve paylaşımları da izlenme oranlarını etkileyen unsurlardan. Öyle olunca Camdaki Kız’a ilişkin de kimi sahneler sosyal medyada bazı skandallara konu olmuştu. Hatta son haftalarda özellikle doktor kontrolü gibi bazı sahneler epey konuşulan konular arasında yer aldı.

Üstüne RTÜK’ten Uyarı Aldı

blank

Dizide Nalan’ın annesinin zoruyla bekaret testine götürülmesi ve muayenenin yapıldığının gösterilmesi birçok kadın izleyiciden tepki almıştı. Hatta daha önce aynı rol kendisine önerilen Hazal Kaya’nın bunu oynamayacağını söylemesi Burcu Biricik ve Hazal Kaya kıyaslaması bile yaptırmıştı. Dizi ayrıca RTÜK üyelerinden de ağır eleştiriler almasıyla gündeme gelmişti.

blank

Ancak bunca sansasyon ve skandal dizinin Bir Zamanlar Çukurova karşısında beklediği yere çıkmasına yardımcı olamadı. Çünkü Bir Zamanlar Çukurova hala daha TOTAL’deki birinciliğini kimselere kaptırmıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz