Meşhur Bir Korsanı Oynayacak! Can Yaman İtalya’da Çekilecek Sandokan Dizisi İçin Kampa Girdi

Aleyna

Haberler

12 Şubat 2021

Meşhur Bir Korsanı Oynayacak! Can Yaman İtalya’da Çekilecek Sandokan Dizisi İçin Kampa Girdi

Ünlü oyuncu Can Yaman, İtalya’da çekilecek “Sandokan” dizisinin aksiyon sahneleri için hazırlıklara başladı. Ünlü oyuncunun bölüm başı 100 bin Euro alacağı konuşuluyor!

Can Yaman

Ünlü oyuncu Can Yaman, İtalya’da Türkiye’den daha ünlü oldu. En azından daha popüler olduğu kesin! 2014 yılında çekilen “Gönül İşleri” dizisinde oynadığı Bedir karakteriyle hayatımıza giren Can Yaman, hep romantik komedilerde oynadı. Başrolünde oynadığı “Dolunay” ve “Erkenci Kuş” dizileri İtalya’da patlama yapınca, Can Yaman da inanılmaz bir popülerlik kazandı.

Can Yaman

Can Yaman, başlattığı “libidosu yüksek oyuncu” polemiği ve kibirli tavırları nedeniyle Türkiye’deki büyük bir kesimi kendinden soğuttu. O yüzden İtalyan hayranlarına inanmak epey zor oldu! Havaalanlarında hayranlarının izdiham yarattığı görüntüler için herkes “Figüran tuttu” dedi. Ama Can Yaman, çok sevilen “Sandokan” karakterinin yeniden çevrimi için başrole seçilecek kadar çok seviliyor!

Bir Korsanı Oynayacak!

Sandokan

“Sandokan”, İtalya’da epey sevilen ve önemsenen bir karakter. “Sandokan”, İtalyan yazar Emilio Salgari’nin yazdığı macera romanlarının kahramanı, hem de bir korsan! 19. yüzyılın sonlarında başlayan maceralar, Güney Çin Denizi’nde “Malezya Kaplanı” olarak bilinen “Sandokan”ın etrafında dönüyor.

Can Yaman

Daha önce pek çok kez sinemaya ve televizyona uyarlanan “Sandokan”, şimdi de mini dizi olarak çekilecek. 10 bölümlük mini dizinin başrolünde de Can Yaman var. Yani, “İtalya’da çok hayranım var” derken palavra atmıyormuş!

Bölüm Başı 100 Bin Euro!

Can Yaman

Can Yaman, Türkiye’de son olarak “Bay Yanlış” adlı romantik komedide başrol oynadı ama dizi pek uzun sürmedi. O da rotayı tamamen İtalya’ya kırdı. Bir reklam filminde oynayan Can Yaman, İtalya’nın önde gelen yapım şirketlerinden Lux Vide tarafından hazırlanan “Sandokan” için de bölüm başı 100 bin Euro alacak! İşler böyle devam ederse Can Yaman buralara dönmeyecek gibi görünüyor.

Dizi İçin Kampa Girdi

“Sandokan” dizisinin çekimleri ekim ayında başlayacak. Ancak Can Yaman, aksiyon sahneleri için şimdiden hazırlıklara başladı. Nasıl hazırlandığına dair de Instagram’dan küçük ipuçları verdi!

Can Yaman, oldukça heyecanlı ve tedirgin görünüyor. Eee, bir korsanı canlandırmak kolay değil! Videonun daha 1 saat geçmeden 300 bin beğeniye dayanması ve binlerce yorum alması da hayranların artık sosyal medyada izdiham yarattığını gösteriyor.

Umarız, Can Yaman biraz daha aklı başında açıklamalar yapmaya başlar ve onu Türkiye’de de izleriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz