Yasak Elma’nın Tecrübeli Oyuncusu Erdal Özyağcılar Aşı Oldu: “Hiç Korkmuyorum” Dedi, Telaşı Yüzüne Yansıdı

Aleyna

FOX

12 Şubat 2021

Yasak Elma’nın Tecrübeli Oyuncusu Erdal Özyağcılar Aşı Oldu: “Hiç Korkmuyorum” Dedi, Telaşı Yüzüne Yansıdı

Fox TV’nin başarılı yapımı olan Yasak Elma dizisinde Hasan Ali Kuyucu karakterine hayat veren Erdal Özyağcılar, korona virüsüne karşı aşı oldu. Usta oyuncunun aşı olurken çektiği video ise takipçilerini güldürdü.

Usta Oyuncu Virüse Karşı Aşı Oldu

Erdal Özyağcılar, dört yıldan beri devam eden Yasak Elma dizisine geçtiğimiz sezonda katılarak Hasan Ali Kuyucu karakterine hayat vermişti. Türkiye’nin önde gelen sanatçıları arasında yer alan Erdal Özyağcılar, korona virüsten korunmak için aşı oldu.

“Korkacak Bir Şey Yok”

blank

İstanbul’da özel bir hastanede aşı olan Erdal Özyağcılar, o anları da kameraya çekerek sosyal medya hesabından paylaştı. 73 yaşındaki usta oyuncunun, “Hiç korkmuyorum.” dese de tedirginliği yüzüne yansıdı. Özyağcılar, örnek teşkil etmesi amacıyla yayınladığı videoyu ise, “Ben oldum. Siz de olun. Hiç acımıyor vallahi.” notu ile paylaştı.

“Gülücükler İçindeyim”

Başarılı oyuncu Erdal Özyağcılar Instagram hesabından yayınladığı videoda, “Aşımızı oluyoruz. Aşı olunacak. Ben de şimdi oluyorum.” açıklamasında bulundu. “Hiç korkmuyorum, hiç korkacak bir şey yok canım.” diyen Özyağcılar’ın hafif gergin olduğu da kameraya yansıdı. Ancak usta oyuncu “Suratıma bakın, nasıl gülücükler içindeyim.” demesi ise eğlenceli anlara sahne oldu.

Usta Oyuncu Davranışıyla Örnek Oldu

blank

Büyük bir cesaret göstererek korona virüse karşı aşısını olan ve o anları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşan Erdal Özyağcılar, takipçilerine ve sevenlerine de örnek oldu. Yaşadığımız bu kritik süreçte pek çok kişi aşı olmaya karşı endişe duyarken, Erdal Özyağcılar gibi başarılı bir oyuncunun aşı olması ise takdir gördü.

Özyağcılar’ın Paylaşımına Beğeni Yağdı

blank

Üstlendiği her rol ile beğeni toplayan ve seyircilerin gönlünde taht kuran Erdal Özyağcılar’ın aşı olduğu videoyu yayınlamasının ardından, dakikalar içerisinde binlerce beğeni yağdı. Usta oyuncunun paylaşımına hayranları, Yasak Elma’daki karakterine gönderme yaparak, “Hasan Ali Bey siz dedikten sonra olay bitmiştir.” yorumunda bulundu.

Berna Laçin Başarılı Oyuncunun Paylaşımına Yorum Yaptı

blank

Uzun bir süredir ortalıkta olmayan sanatçı Berna Laçin de, Özyağcılar’ın paylaşımına yorum yapanlar arasında yerini aldı. Laçin, “Haydi şifa olsun antikorun bol olsun.” yorumunu yaparak Özyağcılar’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz