Arka Sokaklar Oyuncuları Birer Birer Hasta Oluyor! Yüsra Geyik’den Sonra Merve Oflaz da Pozitif Çıktı

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

Arka Sokaklar Oyuncuları Birer Birer Hasta Oluyor! Yüsra Geyik’den Sonra Merve Oflaz da Pozitif Çıktı

Hepimizin hayatını etkileyen koronavirüs; dizi setlerinde de ardı ardına patlamaya başladı. Birçok dizi ve film setinde ortaya çıkan virüs şimdi de Arka Sokaklar’da!

Korona Her Yerde

arka soaklar - zeliş

Koronavirüs salgının etkilemediği bir yer neredeyse artık yok denecek kadar az. Dünya genelinde milyonlarca insanın etkilendiği salgından Türkiye’de de birçok kişi etkilendi. Hatta son dönemde dizi ve film setlerinde salgının boyutları daha net görülmeye başlandı. Ve işte sıra Arka Sokaklar dizisine geldi.

Arka Sokaklar’a Korona Şoku

blank

Arka Sokaklar dizisinin 15 yıllık oyuncusu Yüsra Geyik, yani nam-ı değer Zeliş’in korona testi pozitif çıktı. Test sonucunu alan Yüsra Geyik apar topar evde karantinaya girdi. Ancak bu haberi alan dizi ekibi nefeslerini Yüsra ile aynı karavanı paylaşan Merve Oflaz ve temasta bulunduğu diğer arkadaşları için tutmuştu. Ama maalesef beklenen oldu.

Aynı Karavanda Koronadan Kaçmak Mümkün mü?

Merve Oflaz - arka sokaklar

Ark Sokaklar setinde aynı karavanı paylaşan Merve Oflaz da haberi alınca hemen korona testi yaptırdı. Ve maalesef genç oyuncunun sonucu da pozitif çıktı. Dizide Bahar komiser rolünde yer alan oyuncu da evde karantinaya alınarak tedavi görmeye başladı.

İki Oyuncunun da Sağlık Durumu İyiye Gidiyor  

Arka sokaklar - zeliş - yüsra geyik

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Yüsra Geyik çekimlerini tamamladığı için bir haftadır sette değilmiş. Ancak ateşi yükselip test yaptırmaya karar verince pozitif sonucu ile karşılaşmış. Arka Sokaklar dizisinin 30 yaşındaki oyuncusu Zeliş’in son durumunun iyi olduğuna yönelik haberler geliyor. Aynı şekilde karantinaya girerek tedavi süreci başlatılan Merve Oflaz’ın da son sağlık durumunda endişe edici bir durum yok gibi görünüyor.

Gözler Arka Sokaklar Setinde

arka sokaklar

Her ne kadar iki oyuncunun da sağlık durumunun iyi olması sevindirici bir gelişme olsa da şu anda gözler Arka Sokaklar set ekibinde. Bakalım setten başka pozitif vaka haberleri gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz