“İstenmeyen Gelin” Damgası Yiyen Hande Erçel’in Suratı Asılınca Kerem Bürsin İmdada Yetişti: “Çok mu Güzelsin?”

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

“İstenmeyen Gelin” Damgası Yiyen Hande Erçel’in Suratı Asılınca Kerem Bürsin İmdada Yetişti: “Çok mu Güzelsin?”

Fox TV’nin sevilen dizilerinden olan “Sen Çal Kapımı”nın set arkasından eğlenceli görüntüler gelmeye devam ediyor. Her fırsatta yakın arkadaş olduklarını dile getiren Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisi, Instagram takipçileri tarafından da hem çok seviliyor hem de birbirlerine çok yakıştırılıyor!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Hande Erçel – Murat Akdoğan İlişkisinde Son Durum!

Dizinin fragmanı yayınlanmaya başladığı günden itibaren sık sık aşk iddialarıyla karşımıza çıkan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, her ne kadar bu haberleri yalanlasa da yeni iddiaların ve söylentilerin yayılmasına engel olamıyorlar. Bugün ise Hande Erçel’le ilgili yeni bir iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.

Hande Erçel ve Murat Akdoğan

Bildiğiniz gibi güzel oyuncunun ünlü ve zengin iş insanı Murat Akdoğan’la bir aydır gizli bir birliktelik yaşadığı konuşuluyordu. Bu ilişkinin tek kanıtı ise Hande Erçel’in Instagram hesabında Murat Akdoğan’ı takip etmesiydi! Taraflardan açıklama gelmese de; güzel oyuncunun Murat Akdoğan’ı takip etmesi ilişki kanıtı olarak kabul edildi.

Hande Erçel ve Murat Akdoğan

Ancak bu Hande Erçel ve Murat Akdoğan’ın gizli ilişkisi ayyuka çıkınca; Akdoğan ailesinin diğer fertleri bu durumdan rahatsız olmuş ve oğullarına Hande Erçel’le olan ilişkisini bitirmesini söylemiş. Ailesini dinleyen Murat Akdoğan da güzel oyuncuyla ilişkisini sonlandırmış! İlk olarak Hürriyet’in kaleme aldığı bu iddia; magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Bu arada detaylar için:

Kerem Bürsin’den Hande Erçel’e Destek!

Basın tarafından “istenmeyen gelin” olarak lanse edilen Hande Erçel, bu haberlere oldukça içerlemiş olacak ki; yakın arkadaşı Kerem Bürsin, güzel oyuncunun yüzünü güldürmeye çalışıyor! İkili, sık sık Instagram’dan set arkası görüntüler paylaşıyor. Bugün ise Kerem Bürsin, rol arkadaşı Hande Erçel’e övgüler yağdırmayı ihmal etmedi; “Çok mu güzelsin sen ya? Çok mu güzelsin sen? Amanım!”

Kerem Bürsin’in, Hande Erçel’in yüzünü güldürmek için yeni kelimeler uydurması ve güzel oyuncunun modunun bir hayli düşük olması da gözlerden kaçmadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz