Arkadaşını Zorla Susturdu! Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Çiftinin Çocuk İsteğiyle İlgili Flaş Gelişme

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2021

Arkadaşını Zorla Susturdu! Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Çiftinin Çocuk İsteğiyle İlgili Flaş Gelişme

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve futbolcu eşi Gökhan Çıra, yazın gelişiyle birlikte Bodrum’daki evlerinin yolunu tuttu. Evde misafir ettikleri arkadaşlarıysa merak edilen bir gerçeği ağzından kaçırdı!

Selin Ciğerci Gökhan Çıra

Sosyal medya fenomeni ve iş insanı Selin Ciğerci, iki yıldır futbolcu Gökhan Çıra ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Şarkıcılık ve fenomenlikten sonra asıl patlamasını kozmetik alanında gerçekleştiren ünlü isim, artık paraya para demiyor! Yaz gelir gelmez de eşiyle birlikte Bodrum’un en güzel yerindeki evinin yolunu tutuyor. Yine Bodrum’a kaçan mutlu çift, arkadaşlarını ağırlayarak ve sakinliğin tadını çıkararak mutlu bir yaz geçirmeye karar verdi. Ne de olsa, bu kış çok büyük badireler atlattılar!

Çocuk Karmaşası

Seren Serengil

Selin Ciğerci, bir trans birey olduğu için hep tartışmalı bir figür oldu. Bir dönem, hakkındaki neredeyse tüm yorumlar olumsuzdu. Eşinin onu sevmediği, evliliğinin sahte olduğu, çocuk sahibi olmaması gerektiği gibi pek çok ağır eleştirinin hedefi oldu. Geçtiğimiz kasım ayında ise eşinin onu aldattığını ve aldatıldığı kişiyi tehdit ettiğini söyleyen Seren Serengil’le mahkemelik oldu.

Selin Ciğerci Deniz Akkaya

Ama asıl sarsıcı olayı Deniz Akkaya ile yaşadı. En büyük hayali bir çocuk sahibi olmak olan Selin Ciğerci’nin bu isteğine Deniz Akkaya nedense savaş açtı! Aslında transfobik değildi ve Selin Ciğerci’nin bu yüzden anne olamayacağını savunmuyordu, yasaları vurguluyordu. Ama neden işini gücünü bırakıp defalarca Selin Ciğerci’ye televizyondan “Sen anne olamazsın” diye saldırdı, bilen yok! Neyse ki, bir dönem magazin gündemini hayli meşgul eden annelik konusu hakkında yeni bir gelişme var gibi görünüyor.

Arkadaşını Zorla Susturdu

Selin Ciğerci

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, dün akşam Bodrum’daki evlerinde arkadaşlarını ağırladı. Arkadaşlarının bebekleriyle vakit geçirmeye doyamayan Selin Ciğerci, “Çok isterdim bebek sohbetlerinize dahil olmayı” diyerek arkadaşlarına dert yandı. Arkadaşından ise bomba gibi bir cevap geldi: “İnşallah, az kaldı!”

Selin Ciğerci, hemen arkadaşını susturarak “Yok bir şey. Sakın. Nazar. Hepsi yalan” diyerek panik yaptı. Ama bu paniğe ve nazar korkusuna bakarsak, bir haber bekliyor gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz