Yemek Tadımlarını Bile Maskeyle Yapan Zuhal Topal’dan Skandal Görüntüler: Tatilde Sosyal Mesafeyi Unuttu!

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2021

Yemek Tadımlarını Bile Maskeyle Yapan Zuhal Topal’dan Skandal Görüntüler: Tatilde Sosyal Mesafeyi Unuttu!

Ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal, sunduğu yemek programı sezon finali yapınca rahat bir nefes aldı. Hemen ailesiyle birlikte Kıbrıs tatiline çıkan ünlü isim, sosyal mesafeyi unutuverdi!

Zuhal Topal

Zuhal Topal, aslında konservatuvar bitiren ve kaliteli projelerde karşımıza çıkan bir oyuncuydu. Ama 2009 yılında başladığı evlilik programı ile öyle büyük bir başarıya ulaştı ki, oyunculuk yaptığını kendisi bile unutmuş olabilir! Evlilik programındaki başarısı sayesinde yıllarca gündüz kuşağında program sunmaya devam eden Zuhal Topal, ara ara da dizilere konuk oldu. Ancak uzun zamandır FOX’ta sunduğu “Zuhal Topal’la Sofrada” programına odaklanmış durumda.

Ünlü sunucu, pandemide bile sevilen programı “Zuhal Topal’la Sofrada”ya ara vermemeye çalıştı. Üstelik, işi diğer gündüz kuşağı sunucularından çok daha zordu. Sonuçta, bu bir yemek programıydı, az da olsa temas halinde olmayı, zaman zaman maskesiz hareket etmeyi gerektiriyordu. Neyse ki, Zuhal Topal ve ekibi ellerinden gelen her şeyi yaptı ve virüse karşı güçlü bir koruma sağlamaya çalıştı. Nihayet, kazasız belasız bir şekilde sezon finaline kadar geldiler. Zuhal Topal, tüm ekiple birlikte bir video paylaşarak tatile girdiklerini duyurdu. Sonra da ailesiyle birlikte Kıbrıs’a gitti.

Sosyal Mesafeyi Unutuverdi

Ünlü isim, eşi Korhan Saygıner’le birlikte Girne’de eğlencenin dibine vurdu. Eşinin söylediği şarkılar eşliğinde yemek yiyen Zuhal Topal, bir arkadaşının doğum günü partisine de katıldı. Sonra da, arkadaşlarıyla birlikte “Zor geçen 15 ayın ardından iyi geldi” diyerek dans etti. Bu da ortaya skandal görüntüler çıkmasına neden oldu!

Aylar boyunca maksimum dikkatle hareket eden Zuhal Topal, tatile girince pandemiyi unutuverdi. Paylaştığı sarmaş dolaş görüntüler ve sosyal mesafeye hiç dikkat edilmeyen ortam sosyal medyada büyük tepki çekti. Sonuçta, aşı olan insanların bile kurallara dikkat etmesi gerekiyor. Bakalım, Zuhal Topal bu tepkilere ne yanıt verecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz