Baba Korkusu! Baht Oyunu’nun Yıldızı Cemre Baysel “Öpüşme” İtirafında Soğuk Ter Döktü: “Babam da Okuyacak…”

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2021

Baba Korkusu! Baht Oyunu’nun Yıldızı Cemre Baysel “Öpüşme” İtirafında Soğuk Ter Döktü: “Babam da Okuyacak…”

2021 dizi sezonunun yavaş yavaş sonuna geldiğimiz bugünlerde yaz dizileri diye adlandırdığımız yeni diziler yayınlanmaya başladı bile! Birkaç gün sonra ilk bölümüyle ekrana gelecek olan “Baht Oyunu”nun oyuncuları ise şimdiden sosyal medya kullancıları tarafından sıkı takibe alındı! Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel, bugün Hürriyet’ten Hakan Gence’nin konuğu oldular. Hakan Gence ile güzel bir sohbet gerçekleştiren ikili kişisel hayatlarından, hedeflerine kadar birçok şeyi anlatmaktan çekinmediler. Hatta en büyük korkularını bile anlattılar.

Çok İyi Anlaşmışlar!

Hakan Gence’nin Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’e ilk sorusu; Birbirinizi daha önce tanımıyordunuz? İlk karşılaştığınızda ne hissettiniz? oldu. Baht Oyunları’nın güzel başrolü; “İlk başrolümüz, enerjilerimizin tutması ve birbirimizi sevmemiz çok önemliydi. İşe başlayacağım kişiyle ya enerjimiz tutmazsa diye korkuyordum. Ben enerji ve motivasyonla çalışan biriyim. 40 yıldır tanışıyor gibiyiz. Ben içimden geldiği gibi davranan bir insanım. Aytaç da öyle. Egomuz yok, olduğumuz gibiyiz.” yanıtıyla Aytaç Şaşmaz’la iyi anlaştıklarını belirtti.

blank

Aytaç Şaşmaz da Cemre Baysel’i desteklemekten geri durmadı ve ilk bölüm için gergin olmadıklarını söyledi; “Bence biz bir gemiyiz. Hocamız Serdar Gözelekli kaptan koltuğunda ve bütün ekibimiz geminin güvertesinde. Bu deniz çok dalgalı, bizim bütün sorunlara göğüs gerip yıkılmamamız lazım. Bir bütün oldukça bir gerginlik hissedeceğimi düşünmüyorum.”

En Büyük Korkuları!

Röportajın ilerleyen dakikalarında Baht Oyunu dizisinde Cemre Baysel’in canlandırdığı karakterin batıl inancı olduğundan bahsedince Hakan Gence ikiliye batıl inançları olup olmadığını soruyor. Meğerse hem Cemre Baysel’in hem de Aytaç Şaşmaz’ın en büyük korkuları nazar ve negatif enerjiymiş! Cemre Baysel; “Nazara inanıyorum. Kötü enerjinin insanı etkilediğine inanıyorum. O yüzden sembolik olarak nazar boncuğu kullanırım.” Yanıtını verirken Aytaç Şaşmaz; “Ben de nazara inanırım. Bir de küle basmam, bunun uğursuzluk getireceğini düşünürüm.” diyerek nazardan korktuğunu dile getiriyor.

Cemre Baysel’in Baba Korkusu!

Hakan Gence, Cemre Baysel’e; “Baban dizilerde öpüşme, yakınlaşma sahnesi olduğunda ne diyor?” sorusuna cevap verirken zor anlar yaşıyor; “Önceki işimde böyle bir sahnem vardı (gülüyor). Ben o zaman şehir dışındaydım. Annemle konuşup babam ve ağabeyimi dördüncü bölüm için hazırlaması gerektiğini söylemiştim. Dördüncü bölümde yayımlanacak olan sahne, o akşam izlediğimiz bölümün sonuna alınmıştı. Ağabeyim ve babam televizyonu kapatıp odalarına gitmişler. Bir daha da bu konuda konuşulmadı (gülüyor). Şu an için öyle bir sahnemiz de yok zaten!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz