Dünya Starı Olacaktı Kenar Mahalle Dilberi Oldu: Aleyna Tilki’nin Olay Yaratacak Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2021

Dünya Starı Olacaktı Kenar Mahalle Dilberi Oldu: Aleyna Tilki’nin Olay Yaratacak Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Bugünlerde yeni şarkısının klip çekimlerini tamamlayan Aleyna Tilki, hem Instagram paylaşımlarıyla hem de sosyal medyada sarf ettiği sözlerle gündem olmayı başarıyor. Son olarak “keko ve maço” sevgili istediğini belirten güzel şarkıcı sosyal medyadan tepki görünce “Sizin keko kavramınızla benimki bir değil!” diyerek bir de takipçilerini azarlamıştı. Ancak bugün Aleyna’nın paylaştığı son Instagram gönderisi herkesi oldukça şaşırttı! Güzel şarkıcının dansı sosyal medyayı karıştırdı.

İstediği Yükselişi Sağlayamadı!

Son zamanlarda projelerinde istediği başarıyı yakalayamayan Aleyna Tilki, ünlüler camiasında ki diğer isimlerden istediği desteği göremiyor. Dünya starı olmak için birçok yolu denemekten geri durmayan Aleyna’nın ilk İngilizce şarkısı, Kerimcan Durmaz’ın “Peşimde”sinin gölgesinde kalmıştı.

Aleyna Tilki

Bu olaydan sonra ise Demet Akalın’ın gazabına uğrayan Aleyna Tilki, bir dönem yakın olduğu güzel şarkıcıyı Instagram’dan takip etmeyi bırakmıştı. Demet Akalın, Aleyna Tilki için; “Dünya starı olacağım dedi, bak yazık çocuk dizisinde oynuyor. Yalan mı söylüyorum? Şarkısını dünya starı bir kadından almadı mı? Kadın bile paylaşmadı bunu! Olmuyor yani zorlamanın manası yok, belki olur ama bilmiyorum! Bu kadar sivri konuşmayacaksın ‘Ben 3 sene sonra dünya starıyım’ bak şimdi çocuk dizisinde başrolsün. Hira bile açıp seyretmiyor artık!” sözlerini söyleyerek başarılı olmadığını ve büyük konuşmaması gerektiğini öğütlemişti

blank

Dünya Starı Olacaktı…

Ancak Aleyna Tilki sadece dizi ya da şarkı projeleriyle değil sosyal medya paylaşımlarıyla da olay olmayı başarıyor. Özellikle de Twitter hesabından paylaştığı “ilginç” tweetler herkesin dikkatini çekiyor. Bazen ne söylemek istediğini anlayamadığımız güzel şarkıcı son olarak hayalindeki erkeği şu sözlerle anlattı: “Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Çok zor değil, özünde kekoluk olacak ama öyle hissettirmemek için elinden geleni yapacak.”

Fakat sosyal medyadan tepki gecikmedi! Bugün ise yeni şarkısının klip çekimlerinin arasında kulisinde dans eden Aleyna Tilki, bu anları Instagram hesabından paylaştı. Güzel şarkıcının videoyu paylaşırken yazdığı açıklama ise herkesi güldürdü. Aleyna Tilki dünya starı olacağım diyerek çıktığı yolda kenar mahalle dilberi oldu; “Rıfatla kuliste evcilik oynuyoruz. Ben mahalle arası kuaför salonu sahibi oldum. @rifatyuzuak I love my çingene style”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz