“Eltiler” Az Daha Pişti Oluyordu! Demet Özdemir’den Berfu Yenenler’e: “Korkuyorum bizden”

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2021

“Eltiler” Az Daha Pişti Oluyordu! Demet Özdemir’den Berfu Yenenler’e: “Korkuyorum bizden”

Ünlü oyuncu Demet Özdemir ve YouTuber Berfu Yenenler’in arasından su sızmıyor. “Elti” sayılan ikili, son olarak, pişti muhabbeti ile takipçilerini çok güldürdü.

İbrahim Büyükak Eser Yenenler Oğuzhan Koç

Bir dönemin fenomen programı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” sayesinde hayatımıza giren “3 Adam” var: Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak. Program bittikten sonra uzun süre birlikte çalışan ve talk show yapan üçlü, bir süre sonra solo işlere yöneldi ve birbirlerinin projelerine konuk olarak desteğini sunmaya başladı. Çünkü aynı işleri yaparak meşhur olsalar da, üçü de birbirinden farklı rotalarda kariyerine devam etmek istiyordu. Ama her zaman bir aile gibi yaşamaya devam ettiler. Şimdi, bu kocaman aileye eklenen yeni isimler de var!

Grubun müzmin bekarı Eser Yenenler, iki yıl önce Miss Turkey 2015 güzellerinden Berfu Yenenler’le evlenip bir aile babasına dönüştü. Sosyal medya paylaşımları sayesinde de son dönemin en popüler ailelerinden biri oldular.

Oğuzhan Koç ise geçtiğimiz yılın sonlarından beri ünlü oyuncu Demet Özdemir’le aşk yaşıyor. Önceleri çok eleştirilen ikili, mutlulukları ve samimiyetleri sayesinde kısa sürede en sevilen çiftlerden birine dönüştü. Gördük ki, “eltiler” Berfu Yenenler ve Demet Özdemir de en popüler ikililerden biri olmaya aday!

Pişti Muhabbeti Güldürdü

Demet Özdemir, başrol oynadığı “Doğduğun Ev Kaderindir” bittiğinden beri tatil ve moda paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Sık sık giydiklerini paylaşan ünlü oyuncunun her kıyafeti olay oluyor. Ama çok beğenilen mini elbisesi yüzünden az kalsın bir piştiye kurban gidiyordu!

Demet Özdemir Berfu Yenenler

Berfu Yenenler, Demet Özdemir’in çok beğenilen elbisesinin altına, “Ay bugün bunu giyecektim, iyi ki giymemişim of” yazıp epey güldü. Ünlü oyuncunun cevabı ise aralarındaki samimiyetin boyutunu gösteren cinstendi: “Hahahahaha çok korkuyorum bizden” Yakında, eltileri bir pişti kazasıyla göreceğiz herhalde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz