Arkadaşlarını Dehşete Düşürdü! Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’dan Beklenmedik Hareketler

Aleyna

Haberler

28 Haziran 2021

Arkadaşlarını Dehşete Düşürdü! Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’dan Beklenmedik Hareketler

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, şu sıralar arkadaşları ve sevgilisi Mustafa Aksakallı ile birlikte Alaçatı’nın altını üstüne getiriyor. Zaman zaman arkadaşlarının yüreğini ağzına getirmekten de çekinmiyor!

Ezgi Mola

Ezgi Mola, yıllarca başarılı komedi dizileri ve filmlerinde izleyip sevdiğimiz bir oyuncuydu. Önceleri “ailenin sevimli kızı” olarak ekrana gelen ünlü oyuncu, yıllar sonra “ailenin korkulan ablası” olarak dizilere geri döndü. Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen ve konuşulan işlerinden “Masumlar Apartmanı”, bize bambaşka bir Ezgi Mola’yı gösterdi. Takıntıları ve travmalarıyla hayatı hem kendine hem de sevdiklerine zindan eden Safiye, Ezgi Mola’nın başarılı performansıyla hayat buldu. Bir yandan dizi, bir yandan sosyal medya ve reklam anlaşmaları derken, Ezgi Mola yine adını zirveye yazdırdı.

Oldukça yorucu geçen kış aylarının ardından Ezgi Mola’nın tüm yaz dinleneceği ve sevgilisiyle birlikte Alaçatı’da açtığı mekanla ilgileneceği düşünülüyordu. Ama o Cem Yılmaz’la birlikte Netflix dizisi “Erşan Kuneri” için anlaştı! Tekrar komediye dönmeden önce de Alaçatı’da kısa bir tatil yapmaya karar verdi. Arkadaşlarıyla Alaçatı’nın altını üstüne getiren Ezgi Mola, zaman zaman onları deli dolu halleriyle korkutmaktan da çekinmedi.

Bas Gaza Ezgi Mola!

Ezgi Mola

Usta bir şoför olmasıyla da bilinen Ezgi Mola, bir ara YouTube kanalında “Tanınmış Kişileri Seviyorum” adında bir video serisi yapıyordu. Arabada arkadaşlarıyla sohbet ederek İstanbul sokaklarında tur attığı bu videolar, ünlü oyuncunun ne kadar iyi bir şoför olduğunu da dosta düşmana kanıtlıyordu. Dün akşam da Alaçatı yollarında arkadaşlarıyla tur atan Ezgi Mola, bu kez korkuttu!

Sürpriz sonlu ileri sürüş tekniği dersi” videosu gerçekten de şaşırtan bir sonla bitti. “Gaza ne kadar bastığıma bakamazsın” diyen Ezgi Mola, son hareketiyle arkadaşlarını epey tedirgin etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz