Setin Tozunu Yutan Kendini İfşalardan Alamıyor: Aşk Mantık İntikam’ın Esra’sı Burcu Özberk Rol Arkadaşını İfşa Etti

Aleyna

Haberler

28 Haziran 2021

Setin Tozunu Yutan Kendini İfşalardan Alamıyor: Aşk Mantık İntikam’ın Esra’sı Burcu Özberk Rol Arkadaşını İfşa Etti

Yaz’ın gelişiyle birlikte kış boyunca izlediğimiz diziler sezon finali yaptı, onların yerini yaz dizileri aldı. Cam Tavanlar, Ada Masalı, Baht Oyunu gibi dizilerin başta olduğu listede Aşk Mantık İntikam’da yer aldı.

Hem Oyuncu Kadrosu Hem de Reji Sağlam!

Güney Kore yapımı My Cunning Single Lady adlı diziden uyarlanan Aşk Mantık İntikam’ın başrollerini Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel paylaşıyor. No:9 Productions imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Murat Öztürk otururken, senaryo Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal tarafından kaleme alınıyor.

Dizinin İlginç Konusu Seyircilerin Dikkatini Çekiyor

blank

Dizi, Esra’nın hayatının gördüğü bir gazete haberi ile alt üst oluşunu konu alıyor. Çocukluğunda babasının risk tabanlı ticaret anlayışı yüzünden iflaslar ve icralarla büyüyen Esra, annesinin çektiklerini çekmemek için mantık evliliği yapıyor. Ancak kocasının hayalindeki uygulamayı yapabilmek için birçok işten ayrılması ile evin tüm yükünü omuzlayan Esra, annesinden de beter bir hale düşüyor.

blank

Sonuç olarak böyle yaşamak istemediğine karar veren Esra ve eşi Ozan yollarını ayırıyor. 2 yıl sonra bir sabah Esra, her yerde Ozan’ın fotoğrafları ile karşılaşıyor. Kendisi yerinde sayarken Ozan’ın bir sosyal medya uygulaması sayesinde hayatının değiştiğini gören Esra, verdiği kararlar için pişman oluyor.

Oyuncular Takibe Alındı Bile!

blank

İlginç konusu ve dinamik oyuncu kadrosu sayesinde Aşk Mantık İntikam, ilk iki bölümü ile izleyenlerin kalbini çalmayı başardı. Dizi sevilince oyuncular da sosyal medyanın aranan isimleri haline geldi.

Başrol oyuncusu Burcu Özberk, dün sosyal medya hesabında paylaştığı bir video ile dizinin takipçilerini gülümsetti. Rol arkadaşının dinlendiği anları ifşa eden Burcu Özberk’in paylaşımı defalarca kez izlendi. Yorgun düştüğü her halinden belli olan İlhan Şen, set arasında kısa bir şekerleme yaptı. Ancak o anlar Burcu Özberk tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Özberk’in seslenmelerini asla duymayan İlhan Şen’in yorgunluğu, seyircileri ve hayranlarını bir hayli üzdü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz