“Geçinemiyorum” Demişti Pandemi Demet Akalın’a Yaradı! Aldığı Evin Fiyatı Dudak Uçuklattı!

Aleyna

Haberler

28 Haziran 2021

“Geçinemiyorum” Demişti Pandemi Demet Akalın’a Yaradı! Aldığı Evin Fiyatı Dudak Uçuklattı!

Polemiklerin Kraliçesi yine yapacağını yaptı. Pandemi dolayısıyla gelen yasaklar ve kapanmalar süresince geçinemediğini söyleyip duran Akalın parayı buldu ve lüks bir villa aldı!

Geçinemiyorum Demişti

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, pandemi sebebiyle gelen yasaklar ve iptal edilen konserler sebebiyle maddi olarak zorlandığını söylemişti. Sosyal medya hesabında paylaştığı ‘Ben bile geçinemiyorum’ sözleri uzun süre konuşulmuştu.

blank

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen’i indirmek için uğraştığını sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla bildiren Akalın’a bir takipçisinden “Zenginleri kabul etmiyor” şeklinde bir yorum gelmişti. Demet Akalın’ın bu yoruma cevabı ise “Oğlum banka param yok diye, özel bankacılıktan attı beni bugün. Ne zengini eskidendi o” oldu.

blank

Her fırsatta eskisi kadar kazanamadığını ve maddi olarak problem yaşadığını söyleyen Demet Akalın, tatil sezonunu Dubai’de açtı. Lüks tatilin ardından maddi sorunlar yaşadığına dair sözleri hatırlatılınca ise “Allah garibana veriyor. Otelim de uçağım da sponsor. Damı akan evden Dubai’lere uzanan hikayem temiz kalbimden. Otel 2006’dan bu yana sponsorum. Yoksa yarım saatlik ücretini bile asla ödeyemem. O kadar pahalı ve aşırı lüks.” açıklamasını yapmıştı.

Pandemi Ona Yaradı

blank

Ancak Demet Akalın’ın ne yakınmaları bitti ne de lüks yaşantı hamleleri. Tatilden sonra Anadolu Hisarı’nda denize sıfır lüks bir restoran açan Akalın’ın bu hamlesi takipçilerini şaşırttı. Hirahan adlı restoranın pahalı dekorasyonu da dikkatlerden kaçmadı.

Evin Fiyatı Dudak Uçuklattı

blank

Geçinmekte zorluk yaşayan ve bunu “Büyük başın derdi büyük olur” şeklinde açıklayan Akalın, geçtiğimiz günlerde İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunan Aya Yorgi koyundan yeni bir ev aldı. Evinin kredisini ödemekte sorlandığını söyleyen Akalın, aranjör Erdem Kınay’ın aynı muhitteki evini görünce bayıldı. Aynı sitede ev sahibi olmak isteyen Akalın kesenin ağzını açtı. Evin 2 milyon 700 bin TL lik fiyatı dudak uçuklattı. Sanıyoruz ki yakın zamanda evin görüntüleri de Akalın’ın sosyal medya hesaplarını süslemeye başlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz