Gamze Erçel’den Duyan Herkesi Şok Eden Annelik Dersi! Hande Erçel’in Ablası Anneliği İle Adeta Pes Dedirtti

Aleyna

Haberler

26 Temmuz 2021

Gamze Erçel’den Duyan Herkesi Şok Eden Annelik Dersi! Hande Erçel’in Ablası Anneliği İle Adeta Pes Dedirtti

Sosyal medya paylaşımları ile hemen her gün birçok konuda karşımızda olan Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, bu kez başına gelen olayla duyan herkesi şaşkınlığa uğrattı. Bu kez bir tanıtım yapmayan ve başına gelen olayı anlatan Erçel hem yaşadığı olayla hem de tanıtım dışı videosuyla takipçilerini dumura uğrattı. İşte Gamze Erçel’in ibretlik annelik dersi!

Her Zaman Şaşırtıyor

4.1 milyon takipçisi olan ve Sen Çal Kapımı dizisi başrol oyuncularından Hande Erçel’in ablası olan Gamze ERçel sosyal medyada sıklıkla karşılaşılan fenomen isimlerden. Influencer olarak oldukça başarılı bir kariyer elde etmeyi başaran Gamze Erçel kısa süre önce yapmış olduğu paylaşımlardan elde ettiği gelirle de herkesi şaşkına çevirmeyi başarmıştı. Ancak bu kez ne yaptığı tanıtımlarla ne de kazancı ile değil anneliğiyle şaşırttı hepimizi.

İnanılmaz 6. His

Gamze Erçel bugün paylaştığı storylerle kızı Mavi ile ilgili yaşadığı muazzam bir hikayeyi paylaştı takipçileriyle. Kızı Mavi ile birlikte uyudukları esnada bacağına tüylü bir şeyin değdiğini hissedip uykusundan uyanan Gamze Erçel yaşadığı şeyin ne olduğunu anlayamadan uykusundan uyanıyor.

Az Daha…

Ardından neler olduğunu anlayabilmek için telefonunu alıp ışığını açan Gamze Erçel Mavi’nin bacağına yakın bir yerde zararsız ama oldukça büyük bir örümceğin geldiğini fark ediyor. Henüz çok küçük yaşta olan Mavi’nin örümcek tarafından ısırılmasından korkan Gamze Erçel hemen önlemini alıyor tabii ki.

Nasıl Bir Annelik İçgüdüsü?

Zehirsiz olduğuna inandıkları örümceğe zarar vermeden hemn bir peçete ile alıp bahçeye atan Gamze Erçel hala daha yaşadı olayın etkisinde görünüyor. Kızı Mavi için hissettiği ve onu uykusundan uyandıran annelik içgüdüsü konusunda halen daha bir şaşkınlık yaşıyor. Tabi sadece o değil 4.1 milyon takipçisi de Gamze Erçel’in annelik içgüdüsünü takdirle karşılamış olmalı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz