Dedikodu Kazanı: Alişan Selçuk Tektaş’ın Mezarında Gözyaşı Döktü, Demet Akalın’ın Geçim Derdi, Serdar Ortaç’tan Şeytan..

Aleyna

Dedikodu Kazanı

26 Temmuz 2021

Dedikodu Kazanı: Alişan Selçuk Tektaş’ın Mezarında Gözyaşı Döktü, Demet Akalın’ın Geçim Derdi, Serdar Ortaç’tan Şeytan..

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatmaya başladık! Bakalım 26 Temmuz Pazartesi günü ünlüler camiasında neler yaşanmış? Çaylar çorbalar hazırsa magazin turumuz başlıyor.

1. Alişan Her Gün Kardeşini Ziyaret Ediyor!

Ünlü şarkıcı Alişan geçtiğimiz günlerde kardeşi Selçuk Tektaş’ı Koronavirüs yüzünden kaybetti. Cenazede gözyaşlarına hakim olamayan Alişan’ın her sabah ve her akşam kardeşinin mezarını ziyaret ettiği ortaya çıktı. Kardeşinin mezarı başında dua eden ve gözyaşı döken ünlü sanatçı sorulan soruları yanıtsız bıraktı.

2. Pelin Kaya’nın Instagram’ı Çalındı!

Cemiyetin tanınmış simalarından Pelin Kaya’nın modavesosyete isimli Instagram hesabı çalındı. Gün içinde hesabını geri alan Pelin Kaya Instagram’dan açıklama yapmayı ihmal etmedi; “Dün yaşamış olduğum çirkin saldırı ile ilgili tüm detaylar yargıya intikal etmiş durumda. Kişi ve kişiler hakkında devam eden bir yarğı süreči olduğu için şimdilik sadece bu kadar açıklama yapabilíyorum. Doğru zamanda her şeyi açık açık anlatacağım. Ama önemli bir unsur var ki; kişi kendinden bilir işi cümlesi ne kadar doğruymuş dün bunu bir kez daha deneyimlemiş oldum. Hackleyen kişi hayalini kurduğu ve çoğu kez de uygulamayı başardığı çalışma tarzını tamamen benim üstüme kurgulamış. Tam bir ruh hastalığı. Ayrıca para karşılığı ünlülerin haberini yaptığim iddia edilmiş. Sosyal medya dünyasında 13. senenin içindeyim. Ve bu süre zarfında bir ünlü hakkında olumlu ya da olumsuz haber paylaşmak/yazmak için ne herhangi birinin ne de bir kurumun tek kuruşu bile cebime girmemiştir. 8 senedir Sabah Gazetesi Günaydın Eki’nde cumartesi ve pazar günleri yazdığım köşemde de aynı şekilde paralı haber yapmadım yapmam da. Allah kimseyi kalbi hasetlikten çürümüş mutsuz bir düşmanla sınamasın. Düşmanin bile zeki ve kaliteli olanını nasip etsin” Bu arada detaylar için:

3. Demet Akalın Yine Geçim Derdinde!

blank

Artan Koronavirüs vakalarına sitem eden Demet Akalın yine geçim derdine düştü; “Düşünmek bile istemiyorum ama bu kış yine sanırım benim sektörüm evde oturacak. Ne kadar iş yaparsak karımız. Ve lütfen paranızı tutun! Tedbirsizlik bizim suçumuz sonrasında bir suçlu aramayalım. Onun yüzünden bunun yüzünden diye. Aşınızı olun diye, maske diy , sosyal mesafe diye yırtınıyorlar bir kulağımızdan girip diğerinden çıkıyor. Kapatılmalar gelince yine fatura hükümete kesilecek. İğneyi önce kendimize sonra çuvaldıza başkasına batıralım!”

4. Burcu Esmersoy’dan Simit İtirafı!

blank

45 yaşındaki Burcu Esmersoy güzelliği ve fitliğiyle herkesi etkilemeye devam ediyor. Yıllardır beyaz ekmek tüketmediğini anlatan Burcu Esmersoy’un zaafı ise simitmiş; “Beyaz ekmek kesinlikle yemiyorum. Simit delisiyim. Pazar günü ödül yapıyorum. Simit, tereyağı reçel… Kahvaltıda 8 simit yerim”

5. Serdar Ortaç Eski Eşine “Şeytan” Dedi!

blank

Serdar Ortaç şu ana kadar 700 bin TL nafaka ödediği eski eşi Chloe hakkında öyle şeyler söyledi ki; “Evlendikten sonra boşanınca erkeğin anası ağlıyor. Ben hala nafaka ödüyorum, 700 bin lira! Bitmiyor… Eve haciz de koydu, çay kaşıklarını alacak! Her şey kadının elinde, yaşasın kadın hakları!” diyerek sitem etti. “Çocuk sahibi olamadığın için burukluk var mı?” sorusuna ise, “Hiç yok. Şeytan görsün yüzünü. Ondan çocuk sahibi olmadığım için kısmetliymişim.” dedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz