MasterChef’in Sempatik Jürisinden Şok Açıklama! Somer Sivrioğlu’nun Aldatıldım Paylaşımı Herkesi Şaşırttı

Aleyna

Haberler

26 Temmuz 2021

MasterChef’in Sempatik Jürisinden Şok Açıklama! Somer Sivrioğlu’nun Aldatıldım Paylaşımı Herkesi Şaşırttı

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından MasterChef izleyicilerin her anlamda takip ettiği programların başında geliyor. Yarışmacıların nefes kesen performanslarının yanı sıra yarışmaya renk katan jüriler de sürekli ilgi ve merak konusu. Hal böyle olunca jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu’nun sosyal medya hesabından bugün paylaştığı story herkesi şaşkına uğrattı. İşte Somer Şef’in şok yaratan açıklaması!

Eski Sevgili Şaşkınlığı

Somer Sivrioğlu Mehmet Yalçınkaya Danilo Zanna

MasterChef’in sevilen jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, bugün sosyal medya hesabından oldukça eğlenceli bir story paylaştı. Story’de yarışmadaki jüri arkadaşları Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna ile birlikte bir fotoğrafını paylaşmış. Fotoğrafta her üçü de alabildiğine şaşkınlık ve hayretle bir noktaya bakıyorlar. İşte bu manidar bakışları Somer Şef oldukça esprili bir yorumla paylaşmış ve “Eski Sevgilimi 1 Gün Sonra Başkasıyla Görmüşümdür” yorumunu eklemiş. Böylece Somer Şef esprili tavrı ve paylaşımı ile bir kez daha herkesi güldürmeyi başardı doğrusu.

Eğlenceli Jüri

blank

Yarışmada sık sık eğlenceli tavırlarıyla dikkatleri çeken Somer Sivrioğlu kimiz zaman anlattıklarıyla herkesi güldürmeyi başarıyor. Bu haliyle yarışmacıların kendilerini biraz daha rahat hissetmelerini sağlayan bir hali de var doğrusunu söylemek gerekirse.

Üçü de Birbirinden Beter

blank

Gerçi şaka bir yana yarışmanın üç jürisi de birbirinden eğlenceli karakterler. Somer Sivrioğlu gibi aynı şekilde Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna da esprili ve eğlenceli tavırlarıyla sevilen isimler. Aralarındaki bu uyum da zaten hepsinin kendi içinde ayrı ayrı kattıkları enerjiye sağlanıyor. Hatta komik Türkçesi ile Danilo Zanna bu anlamda üçlü arasında başı çeken isim diyebiliriz. Hemen hemen her cümlesinin sonuna “Arkadaş” kelimesini ekleyen İtalyan şef Zanna konuştuğu Türkçesi ile de ayrı bir sempatiklik kazanıyor. İtalyan olmakla beraber gönlünü kaptırdığı Giresunlu Tuğçe Demirbilek ile evli olan Zanna, aşkı için buralara gelmesi ile de gönüllere ayrı bir taht kurmuş durumda.

.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz