Cemil Nalçakan ve Gözde Türker’li Kardeşlerim’in Yeni Sezonunda Neler Oluyor? Çekimler Başladı Ama Oyuncular Yok!

Aleyna

ATV

26 Temmuz 2021

Cemil Nalçakan ve Gözde Türker’li Kardeşlerim’in Yeni Sezonunda Neler Oluyor? Çekimler Başladı Ama Oyuncular Yok!

ATV’de ekranlara gelen ve özellikle de genç kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Kardeşlerim dizisi yeni sezona yepyeni değişikliklerle gelmeye hazırlanıyor. Tabi bu değişikliklerin başında da dizi ile artık yolları ayrılan isimler geliyor. Dizi kulislerine gelen haberlere göre setten gelen haberler oldukça enteresan. İşte kadrodan dizi ile yolları ayrılan o isim!

Ayşe Resmen Gidiyor

çağla şimşek kardeşlerim

Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizi yeni sezona oldukça büyük değişikliklerle gelmeye hazırlanıyor. ATV’de ekranlara gelen Kardeşlerim dizisinin yeni bölümleri için kolları sıvayan ekip Ağustos ayının ikinci haftasında çekimlerine başlıyor. Yapımcılığını NGM yapımcılığın üstlenmiş olduğu dizide daha sezon finaline gitmeden önce yeni sezonda bu tarz değişikliklerin yaşanacağını zaten açıklanmıştı. Yeni sezonda bazı ayrılıkların yaşanacağı ve yeni oyuncuların ekibe dahil edileceği söylenmişti. Senaryo gereği yaşanan bu değişiklik içinse ilk olarak dizide Ayşe karakterini canlandıran Çağla Şimşek’in gideceği bilgisi geldi. Bakalım bundan sonra hangi isimler diziye veda edecekler?

Çocukken Keşfedilmiş

blank

Diziden ayrılacağı yeni belli olan Çağla Şimşek daha şimdiden birçok diziden teklif almaya başladı bile. 2002 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ve henüz çocukken Osman Yağmurdereli tarafından keşfedilen Çağla Şimşek’in oyunculuk kariyerine adım atışı oldukça enteresan. Henüz 3 yaşında reklam filmleri ile kameraların karşısına gelmeye başlayan güzel oyuncunun kaderi çocukken doktora giderken belirleniyor adeta. Annesi ile birlikte doktora giderken yolda Osman Yağmurdereli’nin dikkatini çekmeyi başaran Çağla Şimşek küçük yaşlardan beri de ekranlara gelmeye başlamış.

Genç Ama Hızlı

blank

İlk deneyimi olan Elveda Derken dizisinde Naz karakterini canlandıran Çağla Şimşek bu dönemde bazı reklam filmlerinde de rol alıyor. Ardından Kayıp Prenses isimli dizide Duru karakterine hayat veren oyuncu burada Yıldız Çağrı Atiksoy ve Sinan Sümer gibi isimlerle birlikte yer alıyor. Daha sonra Kırmızı Işık, Kayıp Prenses ve Cuma’ya Kalsa, Hayat Devam Ediyor, ve Küçük Gelin yapımlarında rol alan genç oyuncu Kardeşlerim dizisinde Ayşe karakteri ile de beğenileri toplamayı başarıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz