Sonunda Bu da Oldu! Demet Akalın’dan Hakaret Dolu Uyarı: “Dikkat edin…”

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2021

Sonunda Bu da Oldu! Demet Akalın’dan Hakaret Dolu Uyarı: “Dikkat edin…”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, uzun zamandır sosyal medya uygulamalarıyla cebelleşiyor. Son olarak, adına sahte hesap açıldığını gören şarkıcı çileden çıktı!

Ünlü popçu Demet Akalın, “ortisi” Alişan’la birlikte sunduğu “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programının bitişine hayli üzüldü. Sonuçta, sahnelere çıkamadıkları bir dönemde geçim kaynağı ve hayranlarına ulaşmanın yolu televizyon oldu. Ama yerlerine geçen Seda Sayan’la yaşadığı gerginliği ve programın bitişinin hüznünü çabucak üzerinden attı.

Demet Akalın

Çok özlediği sahnelere dönmek için Türkiye’nin normalleşmesini beklemeyen Demet Akalın, ABD’de ısınma turu atmaya karar verdi. Sahnelere ABD turnesiyle birlikte dönen şarkıcı, gitmişken New York ve Miami sokaklarının da altını üstüne getirdi. Böylece, küslükler, hastalıklar ve kaosla dolu geçen bir kışın stresini de atmış oldu.

Demet Akalın

Ama Türkiye’ye döner dönmez yine bir sorunla karşılaştı. Herhalde çok sıkılmış olacak ki, iş hakarete kadar vardı!

“Bir salak…”

Demet Akalın Hira

Malum, bu yıl Demet Akalın’ın yaşadığı ilginç olaylardan biri de TikTok kavgasıydı. Sosyal medya aşığı olan kızı Hira, bir TikToker’a canlı yayında 7 bin TL kaptırınca kıyamet koptu! Demet Akalın, “Kızım dolandırıldı“, TikToker “Hira kendi gönderdi” dedi. İş öyle noktalAra vardı ki, programlara uzmanlar davet edildi, bütün ülke birkaç hafta sosyal medya bağımlılığı konuştu. Günler süren kavganın ardından iş tatlıya bağlandı, 7 bin TL ünlü şarkıcıya geri döndü! Herhalde bu rahatlamanın etkisiyle olsa gerek, Demet Akalın hala kızı Hira’nın sosyal medya hesaplarının reklamını yapıyor.

Demet Akalın story

Ama Demet Akalın’ın başı bu kez de Telegram ile dertte. Birinin adına sahte hesap açtığını gören ünlü şarkıcı, “Telegram’da bir salak adımı kullanıyormuş. Aman ha, dikkat edin!” diyerek takipçilerini uyardı. Hayranlarının da dolandırılmasına gönlü razı olmaz tabii ki!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz