Büyümüş de Küçülmüşler! Alişan ve Buse Varol Çiftinin Çocuklarının Yaptıkları Görenleri Şaşkına Çevirdi

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

Büyümüş de Küçülmüşler! Alişan ve Buse Varol Çiftinin Çocuklarının Yaptıkları Görenleri Şaşkına Çevirdi

Ünlü şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol ile dünyalar tatlısı çocukları Burak ve Eliz’le tatiline devam ediyor. Burak ve Eliz’in sevimli halleri ise ailenin takipçilerinin gönlüne taht kuruyor.

Buse Varol, Alişan, Eliz ve Burak

Ünlü şarkıcı Alişan ve Buse Varol, son dönemin en gözde çiftlerinden biri oldu. Sempatik halleriyle sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine kavuşan çift, çocukları Burak ve Eliz’in doğumuyla da en popüler ailelerden biri oldu. İki yaşındaki ilk çocukları Burak, resmen elimizde büyüdü, Instagram sağ olsun! Şimdi, aynı süreçten minik kardeşi Eliz de geçiyor. Eliz’in her hali anne ve babasının takipçileri tarafından ilgiyle izleniyor, beğeniler gırla gidiyor.

Bu güzel aile, Alişan’ın kankası Demet Akalın’la birlikte sunduğu “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” biter bitmez tatile çıktı. Saray yavrusu gibi eviniz olsa da, tatilin yeri bir başka demek ki! Bütün bir yılın yorgunluğunu ve stresini atmak için Antalya’nın yolunu tuttu. Kemer’in en lüks otellerinden birine misafir olan aile, bu kez tatil pozlarıyla takipçilerini mest etmeye başladı.

Büyümüş de Küçülmüş

Tatilin yıldızları ise hiç şüphesiz ki Eliz ve Burak oldu! Burak’ın her şeyi keşfetme ve taklit etme süreci, anne ve babasını olduğu kadar takipçilerini de güldürdü. Burak’ın ellerini arkada bağlayıp meraklı gözlerle sahneyi izlemesi, babasını hayrete düşürdü. Burak’ın sevimli hallerini gören takipçiler, “Büyümüş de küçülmüş” dedi. Ama annesinin objektifine en hınzır halleriyle yakalanan Burak, hala çok yaramaz bir çocuk olduğunu göstermiş oldu.

Eliz ise babasının kollarında ilk kez denizle tanıştı. Sürekli gülen yüzü, sosyal medya kullanıcılarının gönlüne taht kurdu.

Alişan ve Eliz

Ne kadar da sevimli bir aile, bakar mısınız? Hepsine iyi tatiller diliyoruz, özellikle de Burak ve Eliz’e!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz