Artık İnkar Edemezler! Kerem Bürsin-Hande Erçel Çifti Bu Fotoğrafta Yakayı Ele Verdi!

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Artık İnkar Edemezler! Kerem Bürsin-Hande Erçel Çifti Bu Fotoğrafta Yakayı Ele Verdi!

Geçtiğimiz haftadan beri sosyal medya kullanıcılarının ve magazincilerin gözü kulağı Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisinde! Fox TV’de Sen Çal Kapımı dizisinin sezon finalinin yayınlanmasının ardından soluğu Maldivler’de alan Kerem Bürsin ve Hande Erçel, tatil boyunca beraber fotoğraf paylaşmasa da sürekli yanyana olduklarını belli edecek paylaşımlarla tüm Instagram takipçilerine adeta aşklarını duyurmuştu. Fakat bugün sonunda aylardır beklenen o fotoğraf geldi; Gossip Pasta’nın ulaştığı görüntüye göre Türkiye’ye dönen Hande Erçel ve Kerem Bürsin el ele yakalandı!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Maldivler’de Her An Birlikteydiler!

Fox TV’nin Sen Çal Kapımı dizisinin ilk fragmanları yayınlanmaya başladığından beri Hande Erçel ve Kerem Bürsin birbirlerine yakıştırılmaya başlandı! Magazincilerin yakın markajdan takip ettiği ikili zaman içinde birbirleriyle yakınlaşmaya ve samimi olmaya başladıkça hem sosyal medya kullanıcıları hem de basın; Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında aşk dedikoduları üretmeye başladı.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Her defasında aşk haberlerini reddeden ve “yakın, çok yakın arkadaş” olduklarını söyleyen ikili Maldivler’e gitmeden önce yine bir mekandan çıkarken görüntülenmiş ve “Eğer aramızda bir şey olursa ilk siz öğrenirsiniz!” diyerek aşka yeşil ışıl yakmıştı. Bu açıklamanın ardından Sen Çal Kapımı’nın sezon finalini fırsat bilen ikili soluğu Maldivler’de aldı.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

El Ele Yakalandılar!

Hatta Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yanına Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ve ailesi’de geldi! Ma’aile tatilin tadını çıkartmaya başlayan ikili arasında bir şeyler olduğunu anlıyorduk fakat bugün Türkiye’ye dönen Kerem Bürsin ve Hande Erçel ayaklarının tozuyla Instagram magazincileri tarafından yakalandı bile!

Aslında uçakta bir takipçilerinin kamerasına yakalanan Hande Erçel ve Kerem Bürsin; fotoğrafı ifşalayan kişinin söylediğine göre yol boyunca “öpüp-koklaşarak” yolculuk yapmış! Ancak Türkiye’ye indikten sonra el ele görüntülenen çiftimiz sonunda yakayı ele verdi. Gossip Pasta’nın paylaştığı bu fotoğraftan ikili aşklarını inkar edemezler diye düşünüyoruz! Bakalım ne zaman Instagram’a ilk fotoğraf gelecek bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz