Tokatlar Havada Uçuştu: Kefaret 24. Bölüm Fragmanında Nikah Memurunun Sorusu Yanıtsız Kaldı

Aleyna

FOX

26 Nisan 2021

Tokatlar Havada Uçuştu: Kefaret 24. Bölüm Fragmanında Nikah Memurunun Sorusu Yanıtsız Kaldı

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur ve Özge Özaçar gibi oyuncuların yer aldığı Kefaret bu hafta yine sevenlerini ekrana bağlamayı başardı. Bu hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanı ise özellikle Sinan ve Zeynep konusunda büyük merak uyandırdı. İşte FOX TV’nin sevilen dizilerinden birisi olan Kefaret 24. bölüm fragmanı!

Sude’ye Yeni Bir Akraba Şoku!

Geçtiğimiz hafta yayınlanan 23. bölümde Kadir Münevver’in evini geri almaya çalışır. Ancak ortaya çıkan gizemli bir motosikletli evin yeni sahibini rahatsız ederek hayatı ona çekilmez hale getirmeye başlar. Arzu ise para kazanmak için yeni alternatifler arayışına girer. Diğer yandan Meltem de Alp ile ilginç bir anlaşma yapar. Ve bu anlaşma onun yeni bir hayata adım atması anlamına gelir. Bu arada Sude’nin akrabası olduğunu iddia eden birisi ortaya çıkar. Sude’nin hayattaki tek akrabası olduğu iddiası ile ortaya çıkan bu kişi herkesi şaşırtır hatta allak bullak eder.

Kefaret 24. Bölüm Fragmanı

Yeni yayınlanan Kefaret 24. bölüm fragmanında ise Sinan ve Zeynep Sude’nin bir anda ortaya çıkan gizemli akrabası ile konuşmaya çalışırlar. Sinan Sude’nin bir yıldır mutlu bir aile hayatı olduğunu açıklar. Ancak gizemli akraba onlara net bir şekilde Sude’nin öz kuzeni olduğunu söyleyerek Sude konusunda ısrarcı olacağını gösterir. Meltem ise Alp’le ciddi bir ilişki pazarlığına çoktan girmiş görünüyor. Zeynep’se Sude’nin kuzeniyim diyerek ortaya çıkan kişi konusunda sinirlerine hakim olamaz. Sinan onu sakinleştirmeye çalışıp yaygara yaparak bu süreci atlatamayacaklarını söylese de Zeynep gerekirse bu konuda dünyayı yakmaya çoktan hazırdır. Yine bu haftanın merakla beklenen bir diğer meselesi de Zeynep ve Sinan’ın nikah törenleridir. Törende Zeynep’ten gelen evet cevabına karşılık Sinan’dan bir cevap gelmemesi büyük merak yarattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz