Dedikodu Kazanı: Meedo’dan Şeyma Subaşı’na 30 Milyonluk Villa, Acun Ilıcalı’nın Futbol Sevdası, HanKer El Ele!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

26 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Meedo’dan Şeyma Subaşı’na 30 Milyonluk Villa, Acun Ilıcalı’nın Futbol Sevdası, HanKer El Ele!

Magazin gündemin gıybet konuları içinizi ısıtmaya geliyor! Hazırsanız 2 Nisan Pazartesi gününün en dikkat çeken konularına hep beraber bakmaya başlayalım!

1. Hande Erçel ve Kerem Bürsin Sonunda El Ele Yakalandı!

Her defasında aşk yaşadıklarını inkar eden Kerem Bürsin ve Hande Erçel sonunda Maldivler dönüşünde el ele yakalandı! Instagram’ın ünlü magazin sayfalarından Gossip Pasta’nın paylaştığı bu fotoğraftan sonra ikili artık aşklarını inkar edemez diye umuyoruz! Gossip Pasta’nın da dediği gibi lovelandık arkadaşlar! Bu arada detaylar için:

2. Aygün Aydın’dan Seren Serengil’e Ağır Laflar!

Aygün Aydın ve Hakan Sabacı

Hakan Sabancı’nın başı Aygün Aydın ile fena dertte! Geçtiğimiz hafta Hakan Sabancı’yı ifşalayan Aygün Aydın bugün kendisi hakkında yorum yapan Seren Serengil’e ağır sözler söyledi; “Beyaz TV’de benim hakkımda konuşuyorlarmış. İki tane kakalak bir tane ne idüğü belirsiz. G*tünüzden element uydura uydura bir hal oldunuz! Ben ne yapıyormuşum, ‘Hakan (Sabancı) çıplak fotoğrafları erkeklere atıyor’ demişim. Benim ağzımdan böyle bir şey çıktı mı? Siz işsiz misiniz? Sizi kim o televizyonun başına koydular? Sen önce git yüzündeki botoksları düzelt, uzaylı gibi bakıyorsun! Benim canımı sıkmayın hepinizle uğraşırım!” Bu arada detaylar için:

3. Müge Anlı Stüdyoda Sherlock Kuliste Yıldız Tilbe!

ATV’nin sevilen programlarından “Tatlı Sert”in sunucusu Müge Anlı geçtiğimiz hafta Instagram hesabı açarak sevenleriyle sonunda buluştu. Her gün Instagram takipçileriyle hayatından kesitleri paylaşan Müge Anlı, daha öncelerinde folklör oynamış ve kanun çalmıştı. Bugün ise sanatsal kişiliğini ortaya koyan güzel sunucu kuliste Yıldız Tilbe’nin “Çabuk Olalım Aşkım” şarkısını seslendirdi. Bu arada detaylar için:

4. Acun Ilıcalı “Futbol” İşini Baya Sevdi!

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı’nın futbol tutkusunu bilmeyen yoktur! Özellikle de koyu Fenerbahçeli olan Acun Ilıcalı’nın Fenerbahçe için gösterdiği özveriyi herkes çok takdir ediyor. Ancak Acun Ilıcalı, futbol sevdasını büyüterek geçtiğimiz sezon Hollanda’dan Fortuna Sittard isimli bir klubü satın almıştı. Bugünlerde Fortuna Sittard’da işler pek de iyiye gitmeyince klubü bırakan ve İngiltere liginden başka bir klüp alacağını duyuran Acun Ilıcalı Instagram hesabından bu haberi takipçileriyle paylaştı; “Futbol yatırımlarımıza İngiltere liginden bir kulüp alarak devam etmek istiyoruz. Güzel başarılar yaşadığımız Fortuna Sittard’a veda ediyoruz. Alt sıralarda dahil olduğumuz bu güzel kulübü iyi yerlere getirdiğimizi düşünüyorum. Kulüpteki güzel insanlara başarılar diliyorum”

5. Meedo Enişte Şeyma Subaşı’na 3,5 Milyon Dolara Miami’den Ev Aldı!

Şeyma Subaşı

Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı hakkında ortaya atılan iddialara bir yenisi daha eklendi! İddiaya göre milli eniştemiz Meedo; sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa Miami’de daha rahat etsin diye Miami’nin en ünlü ve lüks yerleşim yerlerinden Belle Meade Bulvarı’nda bulunan bu lüks villa için 3,5 milyon Dolar yani yaklaşık 30 milyon TL’yi gözden çıkartmış. Bali tatilinden önce evin dekorasyonuyla ilgilenen Şeyma Subaşı, Miami’ye döndükten sonra yeni evinin dekorasyonuna devam edecekmiş!

6. Alişan ve Demet Akalın Taraflarını Belli Etti!

Demet Akalın ve Alişan

Hafta sonuna ABD Başkanı Biden’ın “Ermeni Soykırımı”nı kabul etmesi damgasını vurdu! Bu haber ülkemizde büyük yankı uyandırsa da; güzel oyuncu Hazar Ergüçlü’nün Biden’ın bu kararını desteklemesi ve Instagram hesabında sözde “Ermeni Soykırımı” için gönderi paylaşması çok konuşuldu! Aldığı tepkilerden sonra storysini kaldırmak zorunda kalan Hazar Ergüçlü’ye Alişan’dan ve Demet Akalın’dan yanıt gecikmedi. “Onlar tarih okumadıkları için bilmiyorlar” diyen Demet Akalın’dan sonra Alişan; “Hiçbir şey bilmesen de burada yaşıyorsun, burada doğup büyüdün, Türk pasaportu taşıyorsun. Bari bu yüzden paylaşma!” sözleriyle büyük alkış topladı. Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz