Hakaretten Para Kazanıyor! Söylemezsem Olmaz Yorumcusu Bircan Bali Yeni Gelir Kapısı Buldu: Köşeyi Dönebilir!

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Hakaretten Para Kazanıyor! Söylemezsem Olmaz Yorumcusu Bircan Bali Yeni Gelir Kapısı Buldu: Köşeyi Dönebilir!

Uzun yıllardır Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz’ın moderatörlüğünü ve yorumculuğunu üstlenen Bircan Bali, geçtiğimiz senelerde aynı masada magazin yorumladığı Ece Erken’in Youtube kanalına konuk oldu. Yakın arkadaşı Ece Erken’le birlikte koyu bir sohbete dalan Bircan Bali, kendisine hakaret edenlere dava açtığını ve “üçe beşe bakmadan” kişilerden tazminat aldığını itiraf etti! Hatta videoyu izleyenlerden bir ricası da vardı; “Bana hakaret eder misiniz?”

Bircan Bali

Boşanmanın Ardından Yayın Yasağı!

Söylemezsem Olmaz’ın demirbaşlarından biri haline gelen Bircan Bali hem evliliği hem de boşanmasıyla sosyal medyada olay oldu! Magazin camiasının yıllardır içinde olan güzel sunucu; Saygı Karen’in babası Ömer Gezen ile geçtiğimiz aylarda evliliğini sessiz sedasız bitirdi ve bu haberi de Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Bircan Bali

Hatta bununla da yetinmedi; mahkemeden boşanma davası hakkında basın yasağı çıkarttı ve kendisi hakkında konuşulmasının önüne geçti! Bircan Bali sadece kendi programı Söylemezsem Olmaz’da Ömer Gezen’le ayrılığı hakkında kısa bir açıklama yaptı ve konu çoktan kapandı! Birçok farklı isimle uzun yıllardır magazin programı yorumculuğu ve moderatörlüğü yapan Bircan Bali; bu sezon Söylemezsem Olmaz masasını Seren Serengil ve Arto’yla paylaşıyor.

Söylemezsem Olmaz

Ece Erken’in Programında Bircan Bali Planını Anlattı!

Fakat bundan önce Ece Erken’ler, Seda Akgül’ler gibi birçok isimle Söylemezsem Olmaz masasında yorumculuk yapan Bircan Bali; önceki gün geçtiğimiz sezon yaşadığı yasak aşk yüzünden programdan ayrılmak zorunda kalan Ece Erken’in yeni açtığı Youtube kanalına konuk oldu. Eski dostunun yanında olduğunu her defasında belli eden Bircan Bali, hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamar yapmaktan da geri durmadı.

Ömer Gezen’le ayrıldıktan sonra Instagram’dan birçok DM aldığını ifade eden Bircan Bali; “Yeni biriyle birlikte olmam için Ömer’in ölmesi lazım!” cümlesiyle herkesi şaşırttı. Fakat Bircan Bali’nin herkesi şaşırtan itirafı ise kendisine hakaret edenlerden para toplayarak “köşeyi dönmek”miş; “Hakaret eder misiniz alta? Para alacağım hepinizden! Hiç üçün beşin şeyi yok gerçekten. Fatih Portakal köşeyi dönmüş böyle 250 bin TL alıyormuş ayda. Yeni meslek bu diyorlar, ben de anlaştım. Hatta 8 kişiye gönderdik şimdi 3 binden, hepsi 3 bini verecek!”

Benzer Haberler

Mahdi daneshpour 27 Nisan 2021

Sizin ülkenizde benim ülkem gibi adalet sisteminde bir ishale düşmüşluk halı var İran’da adalet malı fesat ve büyük vurguncular yerine göz önünde oruç bozanları kırbaç cezası kesiyor ve Türkiye de eli kanlı katiller serbest dolaşırken yargı sistem ünlülerin bozuk şeylerini laf atanlara ana dan merhamet li dadı olmaya başlıyor ve onların lehine para cezası kesmeye başlayıp onları kustahlanma kadına sebep oluyor

Yorum Yaz