Fatih Ürek Demet Akalın Gerginliğinde Son Nokta! Demet’in Dostluğuna Güven Olmuyor

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Fatih Ürek Demet Akalın Gerginliğinde Son Nokta! Demet’in Dostluğuna Güven Olmuyor

Bir alışveriş merkezinde magazin muhabirlerine yakalanan Fatih Ürek kendisine sorulan Demet Akalın sorularına verdiği cevaplarla Söylemezsem Olmaz sunucularının gündemine girdi. Doğruyu söylemek gerekirse Fatih Ürek bu sorular karşısında Demet Akalın hakkında epey sert cevaplar verdi. İşte eski dost oldukları bilinen Fatih Ürek ve Demet Akalın ilişkisinde gelinen son nokta!

Fatih Ürek Açtı Ağzı Yumdu Gözünü

Fatih Ürek’e sorulan sorunun isim verilmese de Demet Akalın ile ilgili olduğu ayan beyan ortada olduğu için ünlü sanatçı açtı ağzını yumdu gözünü. Çocuklara cep telefonu verilip verilmemesi ile ilgili sordukları soru ile bir şekilde Demet Akalın’ın Tik Tok krizi yeniden masaya yatırılmış oldu. Fatih Ürek “Kullandırmasınlar, küçücük çocukların eline telefon vermek ne demek? Hiç onaylamıyorum” diyerek adeta Demet Akalın’ın ebeveynliğini sorguladı. Demet Akalın’ın bu çıkışa cevap verip vermeyeceğini ise göreceğiz.

Fatih ve Demet Her Dakika Beraberlerdi

Demet akalın fatih ürek

Söylemezsem Olmaz ekibi ise bu konuda Fatih Ürek’e önce hak verdi sonra eleştirdi. Arto söylem olarak Ürek’i haklı bulurken Seren Serengil “Fatih daha fazla Demet hakkında yorum yapmamalı. Ben Fatih’in Demet’in evindeki halini hatırlıyorum. Onlar her dakika beraberlerdi, üzüldüm” dedi.

Demet’in Dostluğuna Güvenilmiyor!

blank

Seren Serengil Fatih Ürek’in artık Demet Akalın hakkında konuşmaması gerektiğini söylerken ünlü sanatçıya bazı tavsiyelerde de bulundu. Onların eski dost olduklarını söyleyen Serengil “Demet’in geçimsizlikleri var, osu var busu var, Demet’in dostluğuna çok güvenilmiyor maalesef” dedi. Hepimizin bu konuda ufak tefek deneyimleri oldu diyen Serengil, Fatih Ürek’in çocuğu ilgilendiren konularda geçmişin hatırına daha fazla yorum yapmaması gerektiğini söyledi.

Arto’dan Demet Akalın’a Çaki Bebek Benzetmesi

blank

Bircan Bali’nin konuyu değiştirmek için sorduğu soru ise Demet Akalın hakkında başka bir yorumun daha yapılmasına neden oldu. Akalın’ın kendisi hakkında “Bebek gibi oldum” demesi üzerine ünlü sanatçının bebek gibi olup olmadığı konusundaki anket sonucunu verdiler. Ankete bakmadan önce ise Arto Akalın ile ilgili Çaki Bebek esprisi yaptı. Peki anketin sonucu mu? “Demet Akalın bebek gibi olmuş mu?” anketinin sonucu %100 hayır oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz