Artık Şaşırmıyoruz: Şeyma Subaşı Milyoner Sevgilisi Meedo’nun Kendi Kendine Giden Aracıyla Hava Atmaya Devam Ediyor!

Aleyna

Haberler

17 Ekim 2021

Artık Şaşırmıyoruz: Şeyma Subaşı Milyoner Sevgilisi Meedo’nun Kendi Kendine Giden Aracıyla Hava Atmaya Devam Ediyor!

Her adımıyla ilgiyi üzerine çekmeyi başaran Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo’nun servetiyle hava atmaya devam ediyor. Daha öncesinde de sevgilisinin ultra lüks aracıyla “kanatlarını gösteren” güzelimiz, Miami’ye döner dönmez, Meedo’nun şöförsuz kendi kendine hareket eden aracını paylaşmaya doyamadı. Instagram kullanıcılarına hava atmayı çok seven Şeyma Subaşı’nın yeni hamlesi sosyal medyada olay oldu.

İş Kadını Olmaya Niyet Etti!

Şimdilerde yeni markasını Meedo sponsorluğunda kurmak için kolları sıvayan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz hafta fabrika fabrika gezerek, üretimini yapacağı kremler için anlaşmalar yapmıştı. Geçtiğimiz yıllarda pek çok farklı iş fikriyle karşımıza çıkan Şeyma Subaşı şimdi de sabah kalktığından itibaren gece yatana kadar kullandığı tüm ürünleri kendi markasında üreteceğini açıklamıştı.

Bu amaç uğruna ilk adımını atan Şeyma Subaşı, Çorlu, Tekirdağ gibi fabrikaların bol bulunduğu yerlere giderek iş anlaşmalarına imza attı. Aynı zamanda kızı Melisa ve ailesiyle de bol bol zaman geçiren güzelimiz sonunda sevgilisi Meedo’nun yanına Miami’ye döndü. Miami’ye gider gitmez yaptığı ilk iş ise hava atmak oldu! Geçtiğimiz aylarda sevgilisinin lüks aracını “Hava atmıyorum sadece kanatlarımı gösteriyorum” diyerek paylaşan Şeyma Subaşı, şimdilerde aynı taktiği uygulamaya devam ediyor.

Şeyma Subaşı Hava Atmaya Devam Ediyor!

Son dönemin yükselen yıldızlarından “kendi kendilerine giden araç”lardan birini alan Meedo, Türkiye’den dönen sevgilisi için özel bir şov hazırlamayı ihmal etmedi. Şeyma Subaşı da bu fırsatı kaçırmadı ve Instagram hesabında o anları paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz