Kadırgalıyı Çıldırttılar: Oğulcan Engin ve Miray Daner Arasındaki Yakınlaşmaya Seda Sayan Sessiz Kalmadı!

Aleyna

Haberler

17 Ekim 2021

Kadırgalıyı Çıldırttılar: Oğulcan Engin ve Miray Daner Arasındaki Yakınlaşmaya Seda Sayan Sessiz Kalmadı!

Sonunda Seda Sayan’ı da çıldırttılar! Sosyal medyada oğlu Oğulcan Engin hakkında yapılan eleştirilere sessiz kalamayan Seda Sayan, bir Instagram hesabına yapılan yoruma yanıt vermekten geri durmadı.

Oğulcan Engin – Miray Daner Aşkı!

Seda Sayan ve Sinan Engin’in çocukları Oğulcan Engin’in aşk hayatı sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor. Son olarak Kaan Yıldırım’ın eski eşi Ezgi Eyüboğlu ile uzun bir birliktelik yaşayan Oğulcan Engin, güzel oyuncu ile yolları ayırdıktan sonra sosyal medya fenomenlerinden Ala Tokel ile anılmaya başlanmıştı. Hatta bu olayı Ala Tokel bir Youtube videosunda “deneme aşamasındayız” diyerek kendi ağzıyla açıklamıştı. Bu olayın ardından yine Ala Tokel, Oğulcan Engin ile flörtlerinin bittiğini ve devam etmediğini söyleyerek konuyu kapattı.

blank

Hızına yetişemediğimiz Oğulcan Engin ise Instagram’ın sevilen magazin sayfalarından Gossipasta’ya gelen bir iddia ile ifşa oldu! Sosyal medya kullanıcıları Oğulcan Engin ve güzel oyuncu Miray Daner’i el ele Kuruçeşme’de bir mekandan çıkarken gördüklerini iddia edince ortalık karıştı. Arka arkaya birçok kişiden aynı iddialar gelince tüm magazin camiası bu dedikodu ile çalkalanmaya başladı. Bugün ise günlerdir beklenen fotoğraf geldi! Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ve güzel oyuncu Miray Daner, bir mekan çıkışında el ele görüntü verince aşklarını cümle aleme duyurmuş oldular.

blank

En Büyük Destekçisi Annesi!

Ortaya çıkan yeni aşkın ardından Miray Daner’in eski sevgilisi Kubilay Aka’nın kıskançlık krizine girdiği konuşuluyor olsa da; Oğulcan Engin’in fazla “hızlı” olduğu konusunda eleştiriler gelmeye devam ediyor. Birkaç ay içinde uzun ilişkisini sonlandırıp iki farklı ilişkiye adım atan Oğulcan Engin’e ise en büyük destek annesi Seda Sayan’dan geldi.

blank

Oğlu hakkında yapılan yorumlara sessiz kalamayan Seda Sayan, bir Instagram hesabına yapılan yoruma birçok alkış emojisi göndererek hem ikili arasındaki aşkı onayladığını hem de oğlunun sosyal medyada gereksiz eleştiri aldığını ima etmiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz